Schudnij z Monavie RVL

 1. Witam serdecznie. Chciałbym przedstawić produkt, który zdobywa coraz większe zainteresowanie wśród osób chcących ukształtować swoją wymarzoną sylwetkę. Monavie RVL jest to suplement wspomagający proces odchudzania. Polecam go szczególnie tym osobom, które chciały by pozbyć się zbędnych kilogramów zdrowo i skutecznie.  Lepsze Odżywianie. Mniej Kalorii.

  Niezależnie od tego, czy chcesz pozbyć się 5 czy 35 kilogramów, utrzymać zdrową masę ciała, czy poprawić swój ogólny stan odżywiania, Koktajl MonaVie RVL™ jest przeznaczony dla Ciebie.* Ten zaawansowany program leży u podstaw systemu kontroli wagi, jakim jest zdrowe odżywianie.

  Składający się z różnorodnych składników odżywczych makro- i mikro- oraz związków organicznych, MonaVie RVL pomoże Ci kontrolować Twoją wagę w zdrowy sposób. Ten pyszny mix koktajlowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć swoją idealną wagę.* Już dzisiaj pożegnaj się ze zbędnymi kilogramami. Najwyższy czas, by przywitać się z najlepszą wersją siebie!
  Co to są Składniki Makro-, Mikro- i Związki Organiczne?

  Makroelementy: białka, węglowodany i tłuszcze
  Mikroelementy: witaminy i składniki mineralne
  Związki organiczne: przeciwutleniacze, takie jak witaminy A,C i E; również karotenoidy, antocyjaniny i proantocyjanidyny;

  * jeśli używany w ramach kompletnego programu i w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularnym wysiłkiem fizycznym;
  Zmień Swoje Nawyki Żywieniowe

  Kiedy mamy na uwadze kontrolę masy ciała, liczy się każda kaloria; jednak kalorie nie są sobie równe. Dlatego w Odżywczym Koktajlu MonaVie RVL™ wykorzystujemy te dobre kalorie, dzięki czemu zamiast pustych kalorii, dostarczasz swojemu organizmowi wartościowych składników odżywczych.

  MonaVie RVL™ zawiera AçaVie™ - najczystszą i najbardziej wartościową dostępną postać owoców açai. Każda porcja to ekwiwalent przeciwutleniaczy zawartych w ponad 10 porcjach owoców i warzyw. Ponadto, koktajl ma w sobie błonnik probiotyczny, dla zdrowego funkcjonowania układu trawiennego, oraz białko serwatki, dla utrzymania masy mięśniowej. Zatem przestań zapychać swój organizm pustymi kaloriami i już dzisiaj zacznij cieszyć się pysznym koktajlem MonaVie RVL. Zdrowe odżywianie nigdy nie smakowało tak dobrze.

  Najważniejsze Korzyści

  Pomaga utrzymać masę mięśniową†
  Zwalcza głód, dzięki czemu spożywasz mniej kalorii †
  Zawiera 26 niezbędnych witamin i składników mineralnych, w tym witaminy A, C i E, co pomaga zaspokoić ich zalecane dzienne spożycie
  Pomaga skutecznie kontrolować wagę ciała
  Pomaga naturalnie ograniczyć apetyt

  † Koktajl RVL nie może stanowić jedynego źródła odżywiania. Powinien być spożywany w połączeniu z odżywczą dietą i regularnym wysiłkiem fizycznym.

  Pragnę również dodać, iż zajmuję się niezależną dystrybucją produktów firmy Monavie od dłuższego czasu. W razie pytań proszę o kontakt na PW lub zdrowiezacai@gmail.com chętnie na wszystkie odpowiem. Pozdrawiam

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij