Siwe włosy u faceta, jak sobie z tym poradzić

 1. Jak sobie poradzić z siwymi włosami? jakie środki pomagają? mam 43 lata i już siwieje. Żaden szampon mi nie pomógł, ktoś zna jakiś sprawdzony sposób?

 2. Kup sobie szampon koloryzujący, wielu facetów tak robi :)

 3. Ja zacząłem siwieć dużo wcześniej niestety. Pomaga preparat o nazwie GR-7 https://gr-7.eu/ , pobudza cebulki włosów do produkcji melaniny. Dzięki temu włosy nabierają naturalnego koloru. Preparat nie jest drogi a pomaga i to dość szybko widać efekty.

 4. Kup GR-7. Kiedyś mi u fryzjera polecono i zdał egzamin :) efekty są szybko, preparat jest zdrowy dla skóry głowy i włosów, nie ma żadnych skutków ubocznych.

 5. Poczytajcie Panowie ;) https://gr-7.eu/jak-dziala-gr-7-professional mojemu mężowi pomógł ten preparat

 6. Dzięki za na miary na preparat, wypróbuję go :) zdjęcia efektów w internecie prezentują się dość imponująco, a opinie ludzi też w większość i pozytywne. Zaciekawił mnie ten produkt.

 7. Adamus, , napisał(a):

  Dzięki za na miary na preparat, wypróbuję go :) zdjęcia efektów w internecie prezentują się dość imponująco, a opinie ludzi też w większość i pozytywne. Zaciekawił mnie ten produkt.

  U mojego męża efekt pojawił się szybko, trzeba stosować preparat GR-7 zgodnie z zaleceniami i włosy szybko wrócą do koloru :)

 8. Gr-7 ma dobre opinie. Stosowałem to sam w zeszlym roku gdy zaczynałem siwiec i dość szybko pojawił się pozytywny efekt preparatu, włosy wróciły do swojego koloru.

 9. W przypadku siwych włosów polecam organiczną hennę, która posiada certyfikat Ecocert. To naturalna kompozycja, którą oparto na certyfikowanych składnikach ziołowych, takich jak np.:
  - amla (agrest indyjski), która pogłębia i ożywia naturalny kolor, jednocześnie opóźniając przedwczesne siwienie
  - ashwagandha, która zatrzymuje naturalny kolor włosów, gdyż częściowo regeneruje ich barwniki.

  https://marokosklep.com/henna,263,0.html

 10. Myślę, że powinieneś skorzystać z przeróżnych profesjonalnych szamponów fryzjerskich.

 11. Zdecydowanie na siwe włosy tylko https://gr-7.eu/, którego efekty są potwierdzone laboratoryjnie. Środek nanosimy na skórę głowy, a nie na włosy, gdyż to tam odbywa się proces wchłaniania ziołowej mieszanki i właściwe odżywianie mieszków włosowych. Preparat działa na cebulki włosów stymulując je do produkcji melaniny, dzięki czemu włosy wracają do poprzedniego koloru.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij