skomplikowany problem z penisem.. pomocy..!

  1. Witam ;) Proszę, pomóżcie, bo nie mam pojęcia co robić.. Moj
    problem wygląda tak.


    Mam 20 lat :) We wtorek 26.04 zauważyłem że napletek i górna część żołędzi jest
    zaczerwieniona, do tego napletek jest trochę napuchnięty, i swędzi, czasami
    bardzo, i trochę boli przy dotyku. Sądziłem że stało się to w wyniku przetarcia
    mechanicznego które zdarzyło się w nocy (sucha pościel i bielizna, czułem przetarcie
    i podrażnienie), ale zaniepokoiła mnie lekka opuchlizna, swędzenie i reszta,
    których nie potrafię wyjaśnić. Wieczorem tego samego dnia wziąłem leki (które tydzień
    wcześniej wypisał mi urolog w związku z innym problemem – powiększone jadro itd,
    ale to inna sprawa która jest pod kontrolą lekarza ;) ) – Bactrim Forte, Diclac
    50, Aescin. Przedwczoraj, 29.04 zauważyłem, że po zsunięciu napletka, od dołu
    członka, tj. od strony wędzidełka z jednej strony są 3 jakby krostki/pryszcze i
    jedna większa fałdka i ogólne ‘pomarszczenie’ (nie wygląda to najlepiej) oraz
    ogólnie białawy nalot (mało widoczny) i maleńki obrzęk cewki co wpływa na
    krzywy strumień przy oddawaniu moczu. Od wczoraj 30.04 mam bardzo wrażliwe
    wędzidełko – boli przy dotyku, kłuje/szczypie np. podczas chodzenia, a
    zsunięcie napletka sprawia ból.


    Po zażyciu już kilku (pięciu) dawek leków okazało się że Bactrim to odpowiednik
    Biseptolu, na który jestem uczulony. Objawami są obrzęk i bardzo niemiłe
    zapalenie jamy ustnej (błoń śluzowych?) - czyli to, co dopiero zaobserwowałem i
    już się zaczęło (lek odstawiłem 29.04 wieczorem). Ale gdy kiedyś po raz pierwszy
    miałem reakcję uczuleniowa na ten lek, nie miałem żadnych objawów związanych z
    owym problemem który wystąpił teraz, więc nie mam pojęcia ani pewności, czy
    uczulenie ma związek z moim problemem, czy tez nie.
    Do tego nie współżyję, więc nie mogłem się zarazić niczym;
    nie zacząłem nosić nowej bielizny (mam na myśli reakcje alergiczne na jakiś
    materiał, chemikalia itd.)
    Co może mi dolegać? Objawy mogą sugerować grzybicę, ale skąd
    to się wzięło? Być może higiena intymna była niewystarczająca/niedokładna z
    mojej strony?.. Czy objawem grzybicy może być ‘fałdka’ idt? Czy to możliwe, że
    to zbieg okoliczności - najpierw mechaniczne przetarcie, zaczerwienienie, a
    potem 'dodatkowo' grzybica spowodowana antybiotykiem?


    Co powinienem zrobić, dopóki nie udam się do swojego lekarza urologa po
    weekendzie majowym? Czy zastosować jakieś leki/maści? Zależy mi na jak
    najszybszym przeciwdziałaniu.. Czy w tej sytuacji mogę użyć jakiegoś płynu do
    higieny intymnej, mimo że nigdy takich nie używałem i nie miałem żadnych
    problemów?


    Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc, doceniam ją i jestem ogromnie wdzięczny
    bo jestem bezsilny i naprawdę nie wiem co z tym zrobić, a do lekarza tak szybko
    nie pójdę, bo dopiero po weekendzie majowym.. wybaczcie za ilość tekstu, ale
    starałem się  wyjaśnić sprawę najlepiej
    jak umiem.. ;)

  2. Masz grzybicę na skutek zażywania biseptolu (antybiotyku). Kup w aptece maść clotrimazol (na grzybicę) i smaruj miejsca chorobowo zmienione, Na noc możesz zabezpieczyć lekkim opatrunkiem, aby zapobiec otarciom. Powinno pomóc.

  3. EDIT: Od 1-2 maja co kilka godzin zaczęła pojawiać się kleista biała-lekko żółta wydzielina, którą przemywałem, białego nalotu już nie było, swędzenie też ustało, opuchlizna napletka troszkę się zmniejszyła. Smarowałem napletek i żołądź maścią Clotrimazolum kilka razy, ale przestałem po dwóch dniach, ponieważ zauważyłem że po odsłonięciu napletka na żołędzi były czerwone, bolesne plamki, przebarwienia jakby po poparzeniu czy przetarciu. 4 maja sprawy znacznie się pogorszyły. Zauważyłem, że na żołędzi schodzi dużo naskórka, ma ono ciemniejszą barwę i wygląda to bardzo źle. Nie próbowałem nawet ściągnięcia napletka w celu przemycia wodą aby nie powodować uszkodzeń oraz nie narażać się na znaczny ból. W trakcie i po oddawaniu moczu miałem wrażenie szczypania w cewce moczowej i wewnątrz penisa. Wyglądało to już naprawdę bardzo źle więć udałem się do lekarza 5 maja:
    Lekarz zapoznawszy się w moimi dokładnymi wyjaśnieniami i na podstawie własnych oględził stwierdził, że moje (nasze ;) ) przypuszczenia były słuszne - to drożdżyca (grzybica) wywołana antybiotykiem oraz zapalenie napletka. Wypisał mi tabletki Flukonazole, cudowny preparat Octenisept do przemywania i dezynfekcji (grzybobójczy, bakteriobójczy, wirusobójczy) oraz polecił dalsze stosowanie Clotrimazolum + do kontroli po tygodniu. Rzeczywiście, już po jednym dniu sprawa nieco się polepszyła, głównie za sprawą Octeniseptu. Obecnie, 10 maja wszystko jest na dobrej drodze - bóle są sporadyczne, świądu nie ma, wydzieliny nie ma, pozostały jedynie 3 małe miejsca w których jeszcze troszeczke łuszczy się skóra i są zaczerwienione, obrzęk i powiększenie są już niemalże niewidoczne.. Mam nadzieję że uda mi się z tego wygrzebać do końca i bez nawrotów ;)
    Miałaś rację, dziękuję za pomoc, pozdrawiam serdecznie! ;)

  4. przeczytałam ten wątek po czasie i jestem przerażona

  5. JA MIAŁAM PODOBNY PROBLEM,PO ZAŻYCIU ANTYBIOTYKU BACTRIM DOSTAŁAM WYSYPKI NA CAŁYM CIELE,CZERWONE SWEDZACE KROPKI W DODATKU W OKOLICACH OCZU NOSA I UST POJAWIŁ MI SIE DZIWNY OBRZĘK....MAM NADZIEJĘ ŻE TO SZYBKO MINIE POZDRAWIAM!!!!

  6. Jeśli pojawia się problem ze wzwodem, to nie masz wielkiego wyboru, powinieneś stosować suplementację. Masz np. tutaj opisane przykładowe produkty, której działają - http://zdrowie.genialne.eu/moc-naturalnych-skladnikow-dla-prawdziwych-mezczyzn/ Radzę również badania sprawdzające z czego to wynika. Często chodzi o naprawdę bardzo poważne dolegliwości.!

  7. Infekcja grzybicza jest rzeczą normalną po antybiotykoterapii, czy to bactrimem, biseptolem, czy augmentinem. Polecam środek odkażający Octenisept, nie jest tani ale świetnie sobie radzie ze wszelkimi ranami i infekcjami skóry i błon śluzowych a do tego nie szczypie.

  8. Jeśli towarzyszą temu problemy ze wzwodem to radzę wprowadzić iqman - to było konieczne u mojego faceta. Nie mogliśmy się kochać przez kilka miesięcy, on się nawet wstydził pokazać nago. Sama kupiłam mu środek na potencje. Nie było łatwo się dogadać - narzekał że nie, to jego męskie ego... Ale to w zasadzie w ten sposób wyleczyliśmy nasz związek!

  9. Bardzo fajny wątek. Szukałem długo rozwiązania moich zagwostek i w końcu pomogliście. Dziękuję serdecznie!



    u230326 - Coś dla Ciebie:

  10. Na zaczerwienie żołędzi spowodowane najczęściej otarciami polecam krem do pielęgnacji skóry niemowląt Bambino - jest bardzo łagodny i szybko przynosi ulgę oraz daje poprawę. Działa również na "krostki", które czasem pojawiają się na wędzidełku i szczypią przy ściąganiu napletka. Oczywiście należy pamiętać o higienie miejsc intymnych - zanim naniesie się krem na zmiany należy wpierw dokładnie lecz delikatnie umyć żołądź przynajmniej wodą (mydło może powodować podrażnienie i w konsekwencji pieczenie). Szczególnie pomocne jest przemycie żołędzi naparem z rumianku, gdyż łagodzi on stany zapalne skóry. Pozdrawiam.

  11. Mozesz go sobie tez powiekszyc co poprawi twoja jakosc seksualna ale nie tylko. Bedziesz bardziej pewny siebie a twoje partnerki z pewnoscia beda mialy udane orgazmy. Zrobilem tak stosujac tabletki extra large - extralarge .pl i naprawde wszystko zmienilo sie na lepsze.

  12. Bralem eXtra large i jak 24 dni minely to juz pierwsze zmiany zauwazylem w rozmiarze mojego penisa. pozniej kolejne i kolejne wiec polecam go kazdemu. Dodatkowym atutem jest podwyzszone libido jakie sie odczuwa juz po bez przerwy. :D

  13. Zgadzam się z moim poprzednikiem. Extra Large brałem półtora miesiąca i efekty są zadziwiające. Nawet jak wstaje rano to widzę zmianę od razu, a jak go jeszcze wezmę do ręki. 3 cm mam więcej, może brzmi to niewiele ale naprawdę to wiele zmienia.

  14. Chlopaki warto poznac Extra Large....,ktory w niezwykle skuteczny sposob powieksza pena: http :// extralarge.pl/. ja sam nie wierze ale udalo mi sie osiagnac 19 cm i to w zaledwie 3 miesiace....niesamowita sprawa. Ale to nie wszystko, jestem lepszym kochankiem.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij