skurcze

  1. czemu przy odchudzaniu mam skurcze nóg, najczęściej w nocy, schudłam 5 kg czy to dlatego że schudłam?

  2. Może dużo ćwiczysz? Przy ćwiczeniach wraz z potem usuwane są z organizmu niezbędne pierwiastki i sole mineralne. Kup magnez i potas (np. aspargin) oraz orsalit, ten ostatni zawiera elektrolity, saszetkę rozpuść w 200 ml wody i pij po każdym dużym wysiłku fizycznym. Zrób morfologię krwi, jak chudniesz to monitoruj czy czasem anemia Cię nie łapie.

  3. Skurcze to najczesciej spowodowane sa brakiem magnezu w organizmie, albo zelaza. Polecam preparat Chela Ferr - zawiera wlasnie zelazo - super wchlaniane przez nasz organizm, oraz witaminy.

  4. Ja miewałam podobne problemy, u mnie sprawdziło się przyjmowanie suplementu diety Doppelherz aktiv Na skurcze. W jego składzie znajduje się m.in. potas i magnez, cynk i chrom, żelazo oraz witaminy B6, B12. Wysoka dawka magnezu i potasu zalecana jest dla zapewnienia prawidłowej kurczliwość mięśni oraz w celu uzupełnienia elektrolitów w organizmie. Suplement ten możemy kupić w każdej aptece ;)

  5. Brak magnezu, taż tak miałam. Zwykły magnez z apteki pomógł

  6. Prawdopodobnie brakuje Ci witamin, spróbuj brać taki magnez http://www.magvit.com.pl/ . To lek na zmęczenie i stres, Magnez pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu, to przez jego brak możliwe są skurcze czy złe samopoczucie.

  7. Jeżeli skurcze występują bardzo często, oznacza, że coś jest nie tak i Twój organizm jest zmęczony. Sugerowałabym udać się do solidnej kliniki, by porobić jakieś badania a później podjąć się leczenia tego problemu. Znakomita diagnostyka jest w Sport-Klinice: https://www.sport-klinika.pl/diagnostyka/
    Znakomici lekarze, bardzo dobre podejście do pacjenta.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij