soczewki czy okulary co wybieracie

  1. Wiele osób wybiera soczewki toryczne. Szczerze mówiąc sama nie wiem jakie zamówić. Znalazłam je w tym sklepie https://www.soczewkowo.pl/28-soczewki-toryczne czy może ktoś z Was używa ich? Jeśli widzenie się pogarsza, wszystko staje się bardziej rozmazane, dzięki czemu trudno skupić wzrok na obiektach, znajdujących się w dalekiej przestrzeni czy szczegółach w najbliższym otoczeniu.

  2. Wybrałam soczewki jednak chciałabym je zmienić, czy muszę czekać na wizytę u specjalisty czy mogę zmienić je na własną rękę? Zmiana soczewek może faktycznie uszkodzić wzrok jeśli je źle dobiorę. A co Wy o tym sądzicie? w sieci znalazłam artykuł na ten temat https://twojepierwsze.pl/zaczynam-nosic-soczewki/moge-zmienic-swoje-soczewki-inn...

  3. Jakie są obecnie modne oprawki do okularów? Szkła mam w bardzo dobrym stanie, ale oprawki już nie są w dobrym stanie. Droga internetowa doprowadziła mnie do strony https://www.opticdesign.pl/16-okulary-korekcyjne Jest to sklep, który zajmuje się sprzedażą artykułów optycznych. Proszę Was o wsparcie przy wyborze.

  4. Mi super soczewki dobrali w salonie optycznym przy Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie ;) Bardzo dobrze mi je dobrali ;) I nie płaciłam jakoś dużo.

  5. To już wybór indywidualny. Należy jednak pamiętać, że wzrok trzeba badać regularnie. Polecam Wam salon optyczny w Poznaniu https://optykkrawczyk.pl/ Zajmują się nie tylko badaniami wzroku i doborem szkieł czy soczewek ale również serwis okularów mają. Jak macie uszkodzoną ramkę czy coś to zajmą się tym profesjonalnie.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij