Soczewki, czy okulary?

  1. Cześć,

    Rozważam zmianę okularów na soczewki kontaktowe. Nigdy jeszcze nie nosiłam soczewek dlatego zwracam się z prośbą do was o opinię. Ze względu na suchość moich oczu wybór padł na soczewki toryczne. Macie jakieś doświadczenie związane z noszeniem soczewek?

  2. Padło na: https://wzrok24.pl/szkla-soczewki-kontaktowe/soczewki-toryczne/ i muszę stwierdzić, że jeśli ktoś rozważa przejście z soczewek na okulary - TYLKO SOCZEWKI! Co za standard życia to jest ;)

  3. Ja preferuję okulary, mam już czwartą parę w życiu. Kiedyś próbowałam z soczewkami, ale zatrzymałam się na etapie ich wkładania. Moje oczy niestety mają reakcję obronną w postaci intensywnego mrugania i nie pomagało ich przytrzymywanie. Dla świętego spokoju pozostaję przy okularach.

  4. Nosiłam okulary przez kilka lat. W końcu skusiłam się na soczewki i nie żałuję! Soczewki są dużo wygodniejsze w użyciu, nie trzeba ich non stop poprawiać ani czyścić. Nie bój się że nie będziesz potrafiła ich założyć, bo każdy ma na początku z tym problem. Po kilku próbach dojdziesz do wprawy :) Przed wyborem soczewek poczytaj sobie na: https://www.acuvue.pl/rodzaje-soczewek-kontaktowych o rodzajach soczewek kontaktowych. Myślę że wtedy będzie ci łatwiej wybrać te konkretne :)

  5. Ja wolę okulary. Ale na specjalne okazje zakładam też soczewki.

  6. Ja jakoś wolę soczewki. Okulary są ok, ale jednak soczewki to czysta wygoda. Na stronie https://www.mojepierwszesoczewki.pl/ można poczytać o nich więcej. Sama dzięki temu zdecydowałam się właśnie na soczewki i nie żałuję.

  7. Początki z soczewkami mogą być trudne, trzeba nauczyć się zakładania, zdejmowania. Ale jak już nabierze się wprawy to zajmuje to sekundy. Co do tego gdzie kupować to na https://www.twojesoczewki.com/23-soczewki-kontaktowe odsyłam. Mają szeroką ofertę, do tego często promocje. A zamawiając w zestawach jest jeszcze taniej. Mają wszystkie możliwe w ofercie.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij