Sprzatanie w mieszkaniu

  1. Cześć, moja mama mieszka w niedużym domku jeszcze drewnianym, ale w środku oczywiście wszystko jest wyremontowane odpowiednio i dostosowane do osoby strasznej. Niestety zdrowie mojej mamy nie pozwala na to, aby dbać o czystość w domku, ja natomiast mieszkam ponad 100 km od niej. Chciałbym ułatwić jej sprawę i zatrudnić... no właśnie. Kogo polecacie czy lepiej sprawdzoną osobę, która dorabia sobie sprzątając czy profesjonalną firmę sprzątającą?

  2. kokoszka93, , napisał(a):

    Cześć, moja mama mieszka w niedużym domku jeszcze drewnianym, ale w środku oczywiście wszystko jest wyremontowane odpowiednio i dostosowane do osoby strasznej. Niestety zdrowie mojej mamy nie pozwala na to, aby dbać o czystość w domku, ja natomiast mieszkam ponad 100 km od niej. Chciałbym ułatwić jej sprawę i zatrudnić... no właśnie. Kogo polecacie czy lepiej sprawdzoną osobę, która dorabia sobie sprzątając czy profesjonalną firmę sprzątającą?

    Zastanawiam się nad https://moppy.pl/sprzatanie-uslugi-sprzatajace Czy ktoś ma doświadczeni związane z tym tematem? Bardzo proszę o opinie.

  3. A może kup mamie odpowiedni sprzęt do sprzątania? Myślę, że to mogłoby ułatwić sprawę. Zajrzyj na stronę https://www.emop.pl/ gdzie znajdziesz najróżniejsze akcesoria do sprzątania francuskiej marki Rozenbal. Z nimi sprzątanie jest dużo przyjemniejsze.

  4. A jakie jest Wasze zdanie na temat odkurzaczy centralnych? Ja mam dosyć sporych rozmiarów dom i zdecydowałam się na instalację odkurzacza centralnego. Według mnie to była dobra inwestycja nie tylko finansowa ale i zdrowotna. Nie muszę się już schylać i dźwigać odkurzacz. Ten jest bardzo wygodny. Kupiłam go tutaj http://centralne-odkurzacze.net/44-odkurzacze-centralne moim zdaniem warty swej ceny

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij