Sprzatanie w mieszkaniu

  1. Cześć, moja mama mieszka w niedużym domku jeszcze drewnianym, ale w środku oczywiście wszystko jest wyremontowane odpowiednio i dostosowane do osoby strasznej. Niestety zdrowie mojej mamy nie pozwala na to, aby dbać o czystość w domku, ja natomiast mieszkam ponad 100 km od niej. Chciałbym ułatwić jej sprawę i zatrudnić... no właśnie. Kogo polecacie czy lepiej sprawdzoną osobę, która dorabia sobie sprzątając czy profesjonalną firmę sprzątającą?

  2. kokoszka93, , napisał(a):

    Cześć, moja mama mieszka w niedużym domku jeszcze drewnianym, ale w środku oczywiście wszystko jest wyremontowane odpowiednio i dostosowane do osoby strasznej. Niestety zdrowie mojej mamy nie pozwala na to, aby dbać o czystość w domku, ja natomiast mieszkam ponad 100 km od niej. Chciałbym ułatwić jej sprawę i zatrudnić... no właśnie. Kogo polecacie czy lepiej sprawdzoną osobę, która dorabia sobie sprzątając czy profesjonalną firmę sprzątającą?

    Zastanawiam się nad https://moppy.pl/sprzatanie-uslugi-sprzatajace Czy ktoś ma doświadczeni związane z tym tematem? Bardzo proszę o opinie.

  3. A może kup mamie odpowiedni sprzęt do sprzątania? Myślę, że to mogłoby ułatwić sprawę. Zajrzyj na stronę https://www.emop.pl/ gdzie znajdziesz najróżniejsze akcesoria do sprzątania francuskiej marki Rozenbal. Z nimi sprzątanie jest dużo przyjemniejsze.

  4. A jakie jest Wasze zdanie na temat odkurzaczy centralnych? Ja mam dosyć sporych rozmiarów dom i zdecydowałam się na instalację odkurzacza centralnego. Według mnie to była dobra inwestycja nie tylko finansowa ale i zdrowotna. Nie muszę się już schylać i dźwigać odkurzacz. Ten jest bardzo wygodny. Kupiłam go tutaj http://centralne-odkurzacze.net/44-odkurzacze-centralne moim zdaniem warty swej ceny

  5. A może warto by było kupić sobie robot sprzątający? Ja uważam, że to bardzo rozsądne rozwiązanie. Widziałam taki robot w ofercie sklepu internetowego PGE: https://sklep.gkpge.pl/robot-sprzatajacy-z-mopowaniem-piri-x500-pro . Polecam się zainteresować.

  6. Do mycia okien i prania mebli tapicerowanych polecam na pewno tą firmę https://getclean.pl/lokalizacje/poznan/ . Oferują też czyszczenie parowe w temperaturze 140 stopni, dzięki któremu można się pozbyć większości bakterii, wirusów i roztoczy. Solidni, terminowi, sympatyczni. Mają dobry sprzęt i bezpieczne środki czyszczące stosują.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij