srebro zioło które leczy

 1. Srebro koloidalne.

  Srebro koloidalne nie służy jedynie do ozdoby . Można go również wykorzystać do leczenia. Głównie jest stosowany do wykonania leków wykorzystywanych w okulistyce oraz dermatologi . Lecz nie tylko w tych dwóch dziedzinach . Srebro ma wiele innych zastosowań . Dlatego warto zainwestować w lek który może pomóc nam w szybki sposób wyleczyć nas! Zastanawiacie się na pewno co dokładnie oznacza stwierdzenie srebro koloidalne? Na pewno słyszeliście gdzieś już tą nazwę . Na rynku już można znaleźć parę stronek co je sprzedaję . Ale której zaufać ?? Wpierw opowiem mniej więcej co oznacza słowo koloidalne. Są to koloidy roztworu metalu Vitacollodis , w ich skład wchodzi aż 100 atomów które są w zdemineralizowanej wodzie. Jak wspomniałam jest mnóstwo producentów którzy sprzedają właśnie srebro koloidalne. Ale niestety nie każdemu możemy ufać . Często niektórzy przedstawiają swoją ofertę w samych superlatywach a tak naprawdę sprzedają nam może i tańszy ale zupełnie odbiegający od rzeczywistości preparat. Ja kupowałam wcześniej w Aptece. Ale Pani z Apteki powiedziała że zostało wycofane. I mogą sprowadzić. I tak zaczęłam kupować od VitaColloids.pl . Posiadam dopuszczenia do sprzedaży. Nie wolno go pić. Ale ja i moja rodzina, używamy go jak wcześniej – pijąc. I JESTEŚMY ZDROWI !!! J


  Srebro koloidalne zwalcza mnóstwo chorób . Przeważnie leki działają tylko na jedno lub dwie dolegliwości. Srebro pomoże nam jednak zwalczyć mnóstwo chorób i dolegliwości. Takich jak zapalenie oczu spojówek czy nawet skóry. Tak jak złoto , srebro również stosuje się przy leczeniu trądziku. Ale nie tylko pomoże pozbyć się łuszczycy oraz opryszczek. Ale co najciekawsze jest również stosowany do oparzeń czy nawet zranień oraz jeśli dojdzie do zakażeń tych ran . Nie każdy lek pomógłby na tyle dolegliwości , szczególnie że są troszkę różne. Srebro chroni nas również przed pleśniawkami , grzybami . W czasach kiedy na świecie nie odkryto jeszcze antybiotyków to stosowano właśnie srebro do wyleczenia większości schorzeń . Czasem zastanawiam się czy nie byłoby lepiej gdyby zamiast antybiotyków lekarze przepisywali srebro koloidalne . Może szybciej dochodzilibyśmy do siebie ?? A jeśli nie ( w co wątpię) , nie byłoby wtedy skutków ubocznych takich jak przy normalnych antybiotykach. Srebro koloidalne jest tak jakby naturalnym antybiotykiem . Srebro od bardzo dawna było uznawane za najlepszy sposób leczenia. Nawet rodzina królewska postanowiła jeść posiłki właśnie ze srebrnych naczyń, gdyż twierdzili że to pomoże im polepszyć ich stan zdrowia. Tak samo żołnierze połykali srebrnego atlarka, który miał im pomóc nie złapać bakterii chorobotwórczych. Jednak warto pamiętać że wszystko w nadmiarze może mieć poważne konsekwencję. Tak było z Paulem Karasonem przez stosowanie nadmiaru srebra koloidalnego jego skóra zmieniła swój kolor na ciemno niebieski . Przez piętnaście lat stosował ten lek gdyż chciał się wyleczyć z zapalenia skóry . Ale przyjmował zbyt dużą dawkę tego specyfiku . Choroba ta nazywa się srebrzycą chorują na nią również pracownicy w kopalni srebra, jeśli nie stosują sie do zasad bezpieczeństwa.
  Jest to dla każdego przestroga aby we wszystkim mieć umiar. A szczególnie w lekach. Srebro to bardzo ciężki metal . Nie wolno go stosować w nadmiarze. Warto przestrzegać dawki która jest umieszczona na butelce.
  Srebro koloidalne działa nie tylko na te schorzenia które wymieniłam pomaga nam w jeszcze innych schorzeniach . Co roku lekarze odkrywają nowe dolegliwości które srebro zdołało wyleczyć. Na przykład alergie, zapalenie wyrostka robaczkowego,
  przewlekłe zapalenie stawów,grzybice stóp,, zapalenie pęcherza moczowego, obecność pasożytów we krwi, stany septyczne krwi, nawet jest w stanie wyleczyć nowotwory, wirusy
  odzwierzęce, cholerę, zapalenie jelit i  zapalenie cewki moczowej, , cukrzyca, biegunka
  przewlekła,  zapalenie centralnego układu nerwowego, zapalenie żołądka, niestrawność,
  , białaczka, zapalenie węzłów chłonnych, malaria, zapalenie opon mózgowych. Fascynujące nieprawdaż ?? ? Jest parę sposobów stosowania srebra . Można go pić albo smarować szczególnie wtedy kiedy mamy problemy skórne. Jeśli jednak zdecydujemy się go wypić to warte przytrzymać w ustach ten preparat około 30 sekund zanim go połkniemy . Wtedy jego część wchłonie w przewód pokarmowy.

 2. od lat stosuje srebro poleciła mi go moja znajoma . od razu jak wziąłem pierwszy raz srebro poczułem się jakoś inaczej lepiej i to o wiele. POLECAM sklep Vitacolloids.pl bo własnie tam zakupuje srebro i nie tylko bo również złoto :)

 3. A jak to stosujesz.

 4. Dobre mam doświadczenia z tego typu nano srebrem i złotem od Pro Aktiv ze strony proaktiv.pl. Z kolei mężowi na jego problemy z trzustką to kupowalam olej jarzębinowy tej samej marki i tak samo efekty są świetne, obyło się bez operacji!

 5. nie wiedziałam że srebro to zioło :D

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij