Stediril 30, przesuwanie okresu a ciąża

  1. Witam, dwa miesiące temu Pani ginekolog, po ówczesnym badaniu usg i krwi, przepisała mi jednofazowe tabletki Stediril 30. Zaczęłam je brać w 3. dniu okresu (to była środa, a ja z listka wzięłam tabletkę z poniedziałku, czy to zmienia ich działanie?). Do wytrysku we mnie doszło przy 8 tabletce.
    Z racji wyjazdu na wakacje, kiedy to akurat miał przypaść mi okres, postanowiłam nie robić przerwy i wziąć drugie opakowanie (tym razem zgodnie z dniem tygodnia). Starałam się brać je regularnie, spóźniłam się maksymalnie 2 godziny. Przez ostatni tydzień brania drugiego opakowania, najczęściej rano, bolało mnie podbrzusze, jednak myślałam, że to objawy zbliżającego się okresu, który pojawił się 4. dnia po odstawieniu Stedirilu. Był bardzo skąpy, skończył się po 3 dniach.
    Czy może to oznaczać ciążę?

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij