Stłuczenie stawu skokowego

 1. Witam.
  Będąc w szkole, przy schodzeniu po schodach źle stanęłam i wykręciła mi się prawa kostka. Z racji już wcześniejszych problemów z poruszaniem się (ból biodra lewego), przewieźli mnie karetką do szpitala. Przez ten cały czas noga była pod dziwnym kątem. Przy zakładaniu gipsu "szyny" ustawili mi stopę do normalnej pozycji. Stwierdzili po zdjęciach stłuczenie stawu skokowego prawego.
  Stało się to 5 października, a dzisiaj jest 12 październik. Mimo prawie tygodnia od zdarzenia wciąż nie mogę normalnie stanąć na nodze, ani siedzieć, ponieważ opieranie się stopy o podłogę boli. Gips będzie ściągnięty 16 października.
  Czy to normalne, że wciąż odczuwam ból stopy, a na noc ona puchnie? Czy przy stłuczeniu nie powinno mnie już po kilku dniach przestać boleć?
  Pozdrawiam, Ola

 2. Ja co prawda lekarzem nie jestem, ale wydaje mi się że z czasem ból i opuchlizna powinny ustępować. Generalnie nie mam zaufania do ortopedów z publicznych szpitali. Przyjaciółkę tak urządzili, że z jakiegoś dobrego urazu zrobiła się poważna sprawa i musiała iść na operację. Poszła prywatnie Poradni na warszawskim Targówku, gdzie zajął się nią dr Bryłka i uratował jej staw skokowy przez poważniejszymi uszkodzeniami. Gdyby nie to, to pewnie już nigdy nie mogłaby wrócić do sportu

 3. Myślę, że idealnym wyjściem będzie, jak udasz się do innego lekarza ortopedy bądź rehabilitanta, by doprowadzić staw skokowy do dobrego stanu. Twój staw jest po kontuzji, jeszcze nie gotowy na duże obciążenia, potrzebuje regeneracji i odnowy biologicznej. Znakomitym miejscem, gdzie mógłbyś się udać z tą sprawą jest Sport-Klinika: http://www.sport-klinika.pl/oddzial-ortopedyczny.html
  Bardzo polecam Sport-Klinikę.

 4. Jeżeli jest to tylko stłuczenia to wszystko z czasem na spokojnie powinno się polepszyć.

 5. https://shumee.pl

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij