Stomatologia estetyczna

 1. Czy ktoś korzystał z usług firmy http://www.beautydental.pl ? Czy będę zadowolona? Czy jest ona godna polecenia?

 2. Nie znam takiego dentysty, ale jeśli chodzi o estetykę uzębienia, to wybieram lampa led wybielanie zębów: http://e-bioclinic.pl/sklep/laser-frakcyjny-sprzedaz-wynajem Działa naprawdę dobrze ;) Moim zdaniem lepiej niż wybielanie zębów u dentysty. Przy okazji innych zabiegów kosmetycznych wybielam również taką usługę, bo uśmiech jest dużo lepszy...

 3. Ja leczę się w http://vip-dent.pl/. Lekarze liczą się tu z estetycznymi oczekiwaniami pacjenta. Zdrowie jest oczywiście najważniejsze ale w dobrym gabinecie estetyka i zadowolenie z leczenia idą razem w parze. Wykonywałam tu implanty zębów i jestem bardzo zadowolona z efektu.

 4. Najlepiej samemu sprawdzić. Nikt Ci nie powie czy będziesz zadowolona...

 5. Najlepiej skorzystać z usług gabinetu, który nie od dzisiaj wykonuje takie zabiegi. Warto zapoznać się z ofertą i wybrać najodpowiedniejsze dla nas miejsce. Tak jak wspomniano wyżej, tylko sami będziemy w stanie subiektywnie ocenić zadowolenie z jakości świadczonych usług, ale pomocne mogą być portale z opiniami o danym gabinecie/lekarzu. Warto też posiadać przynajmniej podstawową wiedzę, dlatego nasz gabinet prowadzi bloga: http://www.medykdent.pl/blog/ Podane na nim informacje są poparte naszym wieloletnim doświadczeniem. Zawarte są tam podstawowe zagadnienia jak i bardziej złożone odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 6. Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami, ale z własnego doświadczenia wiem, że godny polecenia jest dentysta gliwice Vita-dent http://vita-dent.gliwice.pl/ Wybielałam laserowo i było warto :)

 7. spam nad spamem

 8. Nie zaryzykowałabym stosowania lampy samodzielnie. Lepiej wybrać sprawdzony gabinet. W https://www.declinic.pl/ już na pierwszej wizycie ustalany jest plan leczenia. Są od razu konsultacje z lekarzami o różnych specjalizacjach. Masz wtedy pewność, że leczenie jest przemyślane, a efekty spełnią oczekiwania.

 9. Somatologia estetyczna i nie tylko w http://www.stomatologia25.pl Solidnie i z podejściem do pacjenta.

 10. Witam. Wszystko zależy od tego co potrzebujemy zrobić. Na moim przykładzie, implant 4 robiłem w na Warszawskim ursynowie, natomiast moją 5 letnią córkę prowadzi klinika stomatologiczna na targówku

 11. W Gdyni Pogórze w gabinecie Dental Pro są dobrzy specjaliści to można tam się umówić. Ja na przykład zawsze bałam się dentysty ale teraz już chodzę regularnie i dzięki temu zaoszczędziłam sporo pieniędzy bo częste przeglądy zębów gwarantują zdrowe zęby. A czytałam, że w tym gabinecie to nawet stosują gaz rozweselający przy zabiegach żeby pacjent czul się komfortowo

 12. W Krakowie gdybyście chcieli popracować nad wyglądem swojego uśmiechu to polecam udać się do Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń na ul. Borelowskiego-Lelewela. To profesjonalna klinika. Zadbają tam o to, żeby Wasz uśmiech wyglądał jak hollywoodzki ;)

 13. Jestem zdania, że stomatologia estetyczna, jak najbardziej może pomóc wielu pacjentom, którzy borykają się z problemem nieładnych i nieestetycznych zębów. W tym przypadku może zainteresować Was oferta http://borczyk.pl/oferta/stomatologia-estetyczna więc koniecznie sobie na nią zerknijcie.

 14. Na http://implanty.net.pl/implantologia/implanty/ dostępna jest oferta na wykonanie implantów w Lublinie. Z tego co wiem, to warto takie implanty wykonać jeśli mamy spore ubytki. Głównie dla zdrowia, bo puste miejsca mogą doprowadzić do utraty kolejnych zębów.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij