suplement na włosy,skórę i paznokcie

  1. Witajcie czy ktoś stosował suplementy na włosy, skórę i paznokcie Oeparol? Dużo osób chwali sobie działanie tych tabletek jakie jest wasze zdanie na ten temat?

  2. a nie lepiej zdrowo się odżywiać jeść dużo warzyw i owoców plus naturalne olejowanie włosów i uwierzcie mi uzyskacie lepszy efekt niż po braniu suplementów, naprawdę wiem co mówię. Zresztą można poczytać na ten temat na stronie https://adamed.expert/ do której zachęcam.

  3. Nic takiego nie stosuję

  4. na włosy najlepsze są kapsułki priorin: https://www.apo-discounter.pl/priorin-kapsulki-120szt-pzn-04002065 nie wiem czy w Polsce dostępne, kupuję je na stronie niemieckiej apteki internetowej

  5. Mojej mamie popsuła się kondycja skóry, włosów i paznokci w czasie menopauzy. Już nie mówiąc o tym, że stała się bardzo nerwowa... Ale od jakiegoś czasu bierze geriamoc i chyba powoli wraca do siebie. Humor jej częściej dopisuje i ciało też się normalizuje.

  6. Suplementy mogą być dobre, jeśli chodzi o włosy i paznokcie, ale nie zapominajmy, że jednak nic nie zastąpi odpowiedniej pielęgnacji. Powinnyśmy zainwestować w dobrej jakości kosmetyki do włosów https://online-perfumy.pl/294-pielegnacja-wlosow , ale też i zadbać o odpowiednią dietę. To wszystko ma wpływ na siebie.

  7. Suplementy mogą być dobre nie tylko na włosy,skórę i paznokcie - ale także mogą nam przysłużyć do wzmacniania ogólnej odporności - to niezwykle ważne zwłaszcza ,że teraz mamy połowę grudnia. Warto rozważnie dobierać takie suplementy https://tantus.pl/czym-sie-kierowac-przy-wyborze-suplementow-diety/ aby sobie nie zaszkodzić, bo suplement suplementowi nie jest równy.

  8. Czasami nie ma co kombinować i najlepiej się sprawdzą najprostsze rozwiązania, np. skrzyp polny: https://www.doz.pl/apteka/p130441-DOZ_PRODUCT_Skrzyp_total_repair_kapsulki_zelat....

  9. mogę śmiało polecić Ci priorin

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij