suplement na włosy,skórę i paznokcie

  1. Witajcie czy ktoś stosował suplementy na włosy, skórę i paznokcie Oeparol? Dużo osób chwali sobie działanie tych tabletek jakie jest wasze zdanie na ten temat?

  2. a nie lepiej zdrowo się odżywiać jeść dużo warzyw i owoców plus naturalne olejowanie włosów i uwierzcie mi uzyskacie lepszy efekt niż po braniu suplementów, naprawdę wiem co mówię. Zresztą można poczytać na ten temat na stronie https://adamed.expert/ do której zachęcam.

  3. Nic takiego nie stosuję

  4. na włosy najlepsze są kapsułki priorin: https://www.apo-discounter.pl/priorin-kapsulki-120szt-pzn-04002065 nie wiem czy w Polsce dostępne, kupuję je na stronie niemieckiej apteki internetowej

  5. Mojej mamie popsuła się kondycja skóry, włosów i paznokci w czasie menopauzy. Już nie mówiąc o tym, że stała się bardzo nerwowa... Ale od jakiegoś czasu bierze geriamoc i chyba powoli wraca do siebie. Humor jej częściej dopisuje i ciało też się normalizuje.

  6. Suplementy mogą być dobre, jeśli chodzi o włosy i paznokcie, ale nie zapominajmy, że jednak nic nie zastąpi odpowiedniej pielęgnacji. Powinnyśmy zainwestować w dobrej jakości kosmetyki do włosów https://online-perfumy.pl/294-pielegnacja-wlosow , ale też i zadbać o odpowiednią dietę. To wszystko ma wpływ na siebie.

  7. Suplementy mogą być dobre nie tylko na włosy,skórę i paznokcie - ale także mogą nam przysłużyć do wzmacniania ogólnej odporności - to niezwykle ważne zwłaszcza ,że teraz mamy połowę grudnia. Warto rozważnie dobierać takie suplementy https://tantus.pl/czym-sie-kierowac-przy-wyborze-suplementow-diety/ aby sobie nie zaszkodzić, bo suplement suplementowi nie jest równy.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij