suplementy przy pigułkach

  1. działają na Was jakieś suplementy przy tabsach antykoncepcyjnych? czy można jakoś pozbyć się efektów ubocznych?

  2. A jakie masz konkretnie efekty uboczne? Zażywam tabletki od roku i jedynym efektem ubocznym był wzrost masy ciała, nie miałam infekcji intymnych, nawilżenie pochwy się nie zmieniło, libido nie spadło. Do pigułek ginekolog polecił mi harmonellę, zażywam ją już kilka miesięcy i mam dwa kilo mniej na wadze, pewnie dlatego że kapsułki zawierają chrom, dzięki temu w krwi jest utrzymywany stały poziom cukru, dodatkowo zauważyłam że paznokcie mniej mi się łamią, to taki kolejny mały plusik, w końcu mam długie zadbane paznokcie.

  3. Stosuję pierścień dopochwowy, oprócz częstszych infekcji intymnych byłam ospała i wiecznie zmęczona. Koleżanka poleciła mi harmonellę, ona stosuje te kapsułki od kilku miesięcy i bardzo je sobie chwali, mówi że ma więcej energii i włosy mniej jej wypadają. Ja zażywam je około miesiąca, już widzę po sobie że jestem mniej ospała, nie są drogie więc dalej je będę stosować, zobaczymy ale jestem do nich pozytywnie nastawiona.

  4. Moim jedynym skutkiem ubocznym stosowania pigułek antykoncepcyjnych był przyrost masy ciała.Z tym problemem poradziła m sobie stosując tabletki Foreverslim schudłam do dnia dzisiejszego moja waga jest w normie.Te tabletki można stosować biorąc pigułki nie ma żadnych skutków ubocznych.

  5. U mnie działają. Może to kwestia indywidualna. Używam 5fit energy + l-karnityna na szybsze spalanie :) Efekty są!

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij