symonette - silne krwawienia

  1. W lipcu okres zaczął się 25.07, skonczył +/- 02.08.
    1go dnia kolejnego, 23.08 zaczęłam brać tabletki Symonette.
    Skończył się 29.09
    Potem trochę plamiłam, czytałam ze to normalne, ale zaczęło się nasilać.
    5.09 wyleciałam na Maltę, pierwszy lot samolotem,
    zaczęłam krwawić, mocno jak podczas okresu.
    Krwawienie utrzymywało się cały czas, jendego dnia mniej, drugiego dnia bardzo mocno.
    28.09 miałam bóle, jak na okres, jajników i pleców. Współżyłam.
    Pojawiło się silniejsze krwawienie i trwa do teraz, jest 08.10, dziś czuję się jak
    przed okresem, lub przy owulacji.

    Problem w tym, ze tabletki wzięłam, by uregulować cykl, zmniejszyć bóle, krwawienie i gromadzenie
    wody. Jednak krwawienie przez cały miesiąc nie bardzo mi pasuje.
    Czy powinnam zmienić tabletki, czy to się w koncu unormuje i przestanę krwawić?
    Wiem, ze doszedl stres, lot, czy to może być przyczyną?
    Powinnam odczekać, czy odstawić tabletki?
    Wizytę u ginekologa dostałam dopiero na 3.11.
    Pozdrawiam

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij