Szkła progresywne

  1. eWitam, stoję przed zakupem swoich pierwszych okularów korekcyjnych i zastanawiam się czy nie byłoby o wiele lepszym wyjściem kupić okulary progresywne https://optique.pl/pol_m_OKULARY-KOREKCYJNE-5071.html . Mają w końcu specjalna konstrukcję soczewki która pozwala na ostre widzenie zarówno w bliży jak i w dali podobno to bardzo komfortowa rzecz. A wy jakie macie okulary? polecacie te progresywne?

  2. oo tak, okulary progresywne to świetny wybór. Ja noszę okulary progresywne od dwóch lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Bardzo dobrze sprawdzają się przy prowadzeniu samochodu, czytaniu i pracowaniu przy komputerze. Testowałem już kilka firm i myślę, że najlepsza jest marka Varilux http://www.varilux.pl/ Super jakość szkieł, okuliście też polecają szkła progresywne właśnie tej marki.

  3. Ja mam akurat takie soczewki - https://coopervision.pl/. Muszę przyznać, że sprawdzają się bardzo dobrze i jestem z nich zadowolona. Świetna jakość w dobrej cenie - bardzo wygodnie się je również zakłada i ściąga.

  4. Jeśli nie chcesz nosić dwóch par okularów ze sobą to rzeczywiście takie szkła to super pomysł. Na https://www.twojesoczewki.com/52-okulary-korekcyjne znajdziesz oprawki z górnej półki w niskich cenach. Można wygodnie zamówić albo udać się do jednego z salonów w całej Polsce. Adresy można sprawdzić na stronie.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij