Szkolenia

 1. Drodzy forumowicze,
  Poszukuję opinii na temat szkoleń prowadzonych przez GSUSG. Wiem, że prowadzą szkolenia dla lekarzy na Śląsku, ale również szkolenia wyjazdowe. Interesują mnie opinie uczestników, chciałabym się dowiedzieć więcej o tym jak prowadzone są te szkolenia.

 2. Hej, jestem po II części kursu "Ból przewlekły i jego leczenie" z GSUSG, muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony z przebiegu zajęć. Kurs składa się z dwóch części: wykładu i praktyki. Na koniec pierwszej części można zadawać prowadzącemu pytania, odpowiada i rozwiewa wszelkie niejasności. W naszym przypadku grupa nie była zbyt liczna, więc każdy uczestnik miał szanse zadać pytanie i uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź. W części praktycznej uczyliśmy się o nekrolizie i termolezji oraz jak zakładać blokady. W grudniu ma odbyć się trzecia część kursu. Prowadzący dr n.med. Luay AL-QADI jest bardzo konkretny. Każdy dostaje dla siebie materiały, także między kursami jest okazja przypomnieć sobie wcześniejsze zagadnienia. Podsumowując- kursy warte swojej ceny i jak i polecenia.

 3. Ja jednak poszłam w stronę rehabilitacji. Ostatnio postawiłam na samorealizację i postanowiłam zapisać się na szkolenia do soyer http://www.soyer.edu.pl/ dzięki nim łatwiej będziesz mógł sięgnąć po wymarzoną karierę. Mają dobrych wykładowców a certyfikaty są bardzo wartościowe.

 4. Warto podczas takich spotkań/szkoleń zadbać o otoczkę całej imprezy. Hitem mogą okazać się tutaj wystawki, standy bądź ścianki sponsorskie, które tworzą Nam dodatkową reklamę. Dzięki takim narzędziom możemy pozyskać nowych klientów.

 5. Majeczka222, , napisał(a):

  Warto podczas takich spotkań/szkoleń zadbać o otoczkę całej imprezy. Hitem mogą okazać się tutaj wystawki, standy bądź ścianki sponsorskie, które tworzą Nam dodatkową reklamę. Dzięki takim narzędziom możemy pozyskać nowych klientów.

  Bardzo dobrym pomysłem okazały się gadżety z http://www.adsystem.pl/ , które zadbały o całą otoczkę.

 6. Hej, MarekD! Dziękuję za wyrażenie opinii o kursie gsusg! Wprawdzie ból przewlekły to nie moja bajka, ale wybieram się na kurs gsusg dermatologia w codziennej praktyce, bo to będzie moja specjalizacja i cieszę się, że ktoś wypowiedział się o samej organizacji kursów. Czy korzystałeś może z dofinansowania? Bo nie wiem jak z formalnościami.

 7. Nie ma za co, jeśli biorę w czymś udział, z chęcią dzielę się opinią na ten temat z innymi. Może kiedyś, ktoś się nią zasugeruje przy wyborze szkolenia :) Anka87 Niestety, jeśli chodzi o dofinansowanie to szczerze mówiąc nie miałem pojęcia że istnieje taka forma wsparcia. Myślę że w tej sprawie najlepiej zgłosić się do GSUSG bezpośrednio, i od nich uzyskać odpowiedź. Powodzenia życzę w dążenia do celu!

 8. Jeśli mowa o szkoleniach, to mam pytanie: co sądzicie o tych: https://szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte.html ? Bo znajomy koniecznie chce, żebym się razem z nim zapisała.

 9. ja mogę polecić szkolenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej kierowanej do terapeutów i psychologów organizowane przez centrum CBT w Warszawie. korzystałam niejednokrotnie i potwierdzam, że stoją na wysokim poziomie, prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę psychoterapeutów i lekarzy

 10. Nie wiem jakie dokładnie szkolenia masz na myśli, ale możesz sobie zajrzeć na stronę https://www.kursor.edu.pl/ . Jest to ośrodek szkoleniowy, który znajduje się w Lublinie. Może akurat w ich ofercie znajdziesz jakieś szkolenia dla siebie.

 11. Dla rehabilitantów i fizjoterapeutów firma Movuto organizuje bardzo ciekawe kursy i szkolenia. Warto zajrzeć na stronę https://www.movuto.pl/masaz-funkcyjny by sprawdzić ich szeroką ofertę. Kursy organizowane są w kilku miastach w Polsce, więc można coś wybrać bliżej swojego miejsca zamieszkania.

 12. Szkolenia organizowane dla pracowników to naprawdę świetna forma zarówno pod względem motywacji jak i po prostu przekazania im dodatkowej, przydatnej wiedzy. Ze swojej strony szczerze polecam Wam usługi firmy Goodman - https://goodman.eu/ Znajdziecie u nich ogromy wybór szkoleń między innymi z logistyki, zarządzania projektami czy zakupów w biznesie. Gwarantuję, że będziecie bardzo zadowoleni ;)

 13. A co powiecie na kursy na żurawie, dźwignice, spawania, BHP itp? Kontimex w Warszawie ma największy wybór kursów i doskonałą kadrę szkoleniową. Zdawalność na wysokim poziomie, dobre przygotowanie do egzaminów.
  http://www.kontimex.com

 14. Trzeba zastanowić się nad poprawą umiejętności twardych. Podstawowa znajomość aplikacji pakietu MS Office może wystarczyć na niektórych stanowiskach pracy, jednak tam, gdzie wymagane są większe umiejętności, kurs Excel dla zaawansowanych https://www.edukey.pl/szkolenie/2/excel-zaawansowany może okazać się korzystnym rozwiązaniem.

 15. Szkolenia to inwestycja w siebie i swoją przyszłość!

 16. W tych szkoleniach nie uczestniczyłam, więc trudno mi będzie się wypowiedzieć na ich temat. Jednak zachęcam gorąco do wzięcia udziału w programie kongresu medycznego https://podyplomie.pl/kongresy/algorytmy-postepowania-w-ginekologii-i-poloznictw... . Ta oferta dotyczy przede wszystkim ginekologów oraz położne. Uważam, że warto skorzystać dla poszerzenia własnych umiejętności i wiedzy.

 17. Ja uważam, że zdecydowanie warto brać udział w szkoleniach jeśli tylko mamy taką możliwość ;) Z własnego doświadczenia przede wszystkim bardzo polecam ofertę tej firmy: https://ecrklex.pl/szkolenia-otwarte - tutaj znajdziecie informacje o ich szkoleniach otwartych. Specjalizują się w prowadzeniu szkoleń z zakresu prawa oświatowego, administracji oraz pracy. Ich kursy skierowane są do placówek oświatowych. Posiadają ogromne doświadczenie w branży i w mojej opinii naprawdę warto na nich polegać.

 18. Myślę, że szkolenia w zakresie socjotechniki http://specjalista.edu.pl/ są bardzo ważne i warto w nie zainwestować. Ja w ostatnim czasie zapisałam się do nich na kursy i już byłam na jednej lekcji, było super i były one przeprowadzane w małych grupach.

 19. Jeśli chodzi o dobrej szkolenia i kursy to polecam firmę Nadbałtyckie Centrum Edukacji - Oświata Lingwista. Korzystałam z ich oferty parę razy - zawsze byłam zadowolona. Mają ciekawe, dobrze prowadzone kursy, profesjonalna kadrę. Firma prowadzi Gdańskie Szkoły Medyczne dla dorosłych, Centrum Szkolenia Zawodowego, Policealne Szkoły Medyczne oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Wszystkie szkoły cieszą się renomą, mają prawa publiczne, a Centrum Szkolenia Zawodowego ma Akredytację Pomorskiego Kuratora Oświaty na wybrane kursy zawodowe.

 20. W internecie można znaleźć szkolenia w najróżniejszych dziedzinach i branżach. Polecam poczytać chociażby o szkoleniach żeglarskich: https://fairwinds.pl/kurs-radiooperatora-src/ . Znajdziecie tam między innymi kursy na radiooperatora src.

 21. Ja robię sobie co jakiś czas kursy tak aby rozwijać się zawodowo i mieć więcej umiejętności. Niedawno robiłam tutaj https://cgwisdom.pl/ kurs obsługi programu do grafiki projektowej bo zamierzam się tym w przyszłości zająć. I był dobry, polecam, dużo się z niego nauczyłam.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij