Szukam gabinetu depilacji laserowej w Krakowie

 1. Szukam sprawdzonego gabinetu depilacji laserowej w Krakowie.

  Mianowicie zależy mi tutaj na stałym efekcie depilacji. Gdzie warto się zapisać?

 2. Gorąco polecam salon Beauty Tower, profesjonalna obsługa, wiedza i doświadczenie sprawiają iż wychodzi się w pełni usatysfakcjonowanym, szeroka oferta zabiegów dostosowana do jakości ceny, z pewnością będę tu wracać :)

  Wczesniej sprawdziłam sobie oferte laserów w poszczególnych gabinetach, jednak najlepsze efekty depilacji daje light sheer.
  Tutaj masz kontakt:
  https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/azzalure-botox-toks...

 3. Ja robiłam zabiegi depilacji laserowej bikini w Neonii w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Pomimo jasnych włosów efekt jest bardzo dobry. No i nic nie bolało :) Poczytajcie koniecznie o ich laserze na stronie https://neonia.com.pl/laseroterapia/depilacja-laserowa-krakow/ .

 4. Polecam Ci depilację laserową w Vici Clinic w Krakowie na ulicy św. Sebastiana. Mają tam laser LightSheer Duet, czyli taki, który ma dwie głowice. Ja jestem z efektów zabiegów bardzo zadowolona.

 5. Do Vici Clinic również chodziłam, do przemiłej pani Kasi na zabiegi depilacji laserowej. Efekty faktycznie super, łydek nie golę bo włoski nie odrastają i mam spokój latem i na wyjazdach :)

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij