Szybki sposób na płaski brzuch? WESELE!

 1. Znacie jakiś szybki sposób na płaski brzuch? Mam 2 miesiące do ślubu siostry, a trochę nie jestem zadowolona z swojego brzucha, wolałabym by był on bardziej płaski, wtedy świetnie bym wyglądała w swojej sukience. Jakieś ćwiczonka, odżywianie lepsze? Nie jestem osobą otyłą, po prostu mam jakiś syndrom doskonałości, jeśli można to tak nazwać :D . Help! Szybko, jakieś rady?

 2. Żeby osiągnąć płaski brzuch musisz przejść przede wszystkim na dietę, w twoim przypadku nie jakąś znaczącą skoro nie jesteś otyłą osobą. Wyeliminuj z swojego menu czipsy, ciastka, fast-foody, takie wiadome rzeczy. Co do ćwiczeń to klasyczne brzuszki, wymachy nóg,s próbuj takich z piłką, jest wiele opcji. Muszą być one intensywne i bez samozaparcia będzie ciężko.

 3. Proponuje dietę jakąś oczyszczająca organizm, do tego seria regularnych ćwiczeń na mięśnie partii brzucha jak koleżanka wyżej napisała, ale 2 miesiące to faktycznie krótki okres czasu, by efekty były bardzo widoczne.

 4. Jaką najlepiej dietę wybrać?

 5. Pij dużo soków, jedz owoce, warzywa, surówki z marchewki i orzechów i do tego pij spore ilości wody lub zielona kawa czy herbata.

 6. Wzięłam się za siebie, zdrowiej się odżywiam, dużo owocków, warzywek, rano zielona kawa tylko, że jest okropna w smaku, ale czego się nie robi dla sylwetki. Nie wiem czy się wyrobię, to tylko 2 miesiące...

 7. Staraj się nie myśleć o tym terminie, bo tak wkrada ci się stres a on nie wspomaga przy odchudzaniu.

 8. Mi jako chyba jednej z niewielu odpowiada smak tej zielonej kawy ^^.

 9. A powiedz mi co myślisz o tabletkach jako zamiennik? Bo znalazłam takie: zielona kawa max, iq green i green coffee

 10. A nie wiem nawet. Ja nie stosowałam żadnych, bo lubię te kawę, ale ważne jest by te tabletki miały ileś tam tego ekstraktu z ziaren.

 11. Pozostaje kwestia ceny, ta zielona kawa max 40 zł, ziarna 30 zł i są te z droższej półki po 100+. Także możliwe, że jakościowo ta za 30 wypada gorzej?

 12. Może niekoniecznie gorzej, może to być po prostu adekwatna cena w stosunku do produktu

 13. Dieta, lekkostrawna suplementy może być kawa, może być też acetomale ale to przecież nie wystarczy, płaski brzuch to dwa miesiące ćwiczeń na płaski brzuch, mam nadzieję że o tym pamiętasz?

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij