tabletki 3 tydzień, a antybiotyk?

  1. Dzień dobry,
    ze względu na urlop przyjęłam nie robiąc przerwy kolejne opakowanie tabletek.
    Na dzień dzisiejszym zostały mi ostatnie 3 tabletki z tego drugiego opakowania. Ze względu na problemy stomatologiczne otrzymałam antybiotyk- Dalacin C, który znacząco wpływ na skuteczność tabletek. Pierwszą dawkę przyjełam wczoraj w nocy, około 6 godzin po przyjęciu tabletki. Moje pytanie jest takie czy skoro i tak działanie będzie obniżone to mogłabym już dziś zacząć przerwę 7 dniową, tzn pominąć przyjmowanie tych 3 tabletek z ostatniego tygodnia i dalej już stosować dodatkowe metody? Dodam, że współżyłam ostatni raz w sobotę wieczorem, bez dodatowego zabezpieczenia i głównie o ten stosunek martwię się najbardziej. Jaka jest szansa, że ze względu na tamten stosunek może dojść do zapłodnienia i co lepiej zrobić - już teraz zacząć przerwę, czy dokończyć opakowanie?
    Proszę o odpowiedź.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij