Tabletki antykoncepcyjne

  1. Witam, od roku przyjmuję tabketki antykoncepcyje Belara. Od tej pory zauważyłam przyrost wagi, częste bóle głowy i orgomny spadek libido. Czy jest to spowodowane tymi tabletkami? Słyszałam ze to najlesze tabletki nie wpływające na libido. Pozdrawiam

  2. Bardzo możliwe,ze jest to wynik zażywania tych tabletek ale na Twoim miejscu wybrałabym się do ginekologa w celu wykonania odpowiednich badań w tym może badanie na poziom hormonów.Niby antykoncepcja nie jest szkodliwa jednak warto tego pilnować oraz regularnie się badać.Ile się słyszy na temat raka piersi czy też jajnika wywołanego antykoncepcją.Dodatkowo polecam Ci badanie genetic lab poczytaj sobie o nim tutaj geneticlab.com

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij