Tabletki na erekcję

  1. Mam 32 lata, ale już mam problemy z erekcją. Po przeczytaniu tego artykułu - http://proathlete.me/drivelan-ultra/about, myślę o kupieniu suplementa, który przynajmniej częściowo rozwiązałby ten problem. Ktoś może pomóc ?

  2. Nie dużo wiem na ten temat, ale sprawż ten post - http://www.ekademia.pl/u/kluchax. Być może się przyda

  3. Mój mąż stosował jakiś czas temu Maxon Active bo miał problemy z erekcją. Na szczęście tabletki pomogły w jej utrzymaniu, a po badaniach u lekarza okazało się że problemy były spowodowane nadmiernym stresem i zmęczeniem

  4. sam stosuję maxon active, bo czasem zwyczajnie jestem tak padnięty, że nawet nie mam porządnej erekcji, a jednak sildenafil, to sildenafil i w tej kwestii nic się nie zmienia. maxon biorę, bo tabletki działają w niecały kwadrans.

  5. proathlet, , napisał(a):

    Mam 32 lata, ale już mam problemy z erekcją.

    Teraz takie problemy coraz częściej występują u młodych mężczyzn. Mąż też miał powiedzmy chwilowe niedomaganie, ale zaczął stosować leki i wszystko wróciło do normy. Ważne, żeby brać tabletki według zaleceń na ulotce. Przedawkowanie może powodować prapizm http://maxonforte.pl/priapizm-czyli-bolesny-wzwod-przyczyny-objawy-leczenie/ i tutaj już konieczna jest wizyta u lekarza. Warto o tym wiedzieć, bo niektórzy panowie myślą, że jak wezmą więcej leku to efekty przyjdą szybciej.

  6. Lepiej skontaktuj się z dobrym urologiem lub ginekologiem ( polecam https://ginekolog-warszawa.pro ) bo myślę, że opieka specjalisty jest w takim przypadku nieoceniona.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij