tabletki nowej generacji

  1. Czym różnią się tabletki nowej generacji od tych starych? Są bezpieczniejsze? Chciałabym przyjmować je na trądzik.

  2. no na pewno są bezpieczniejsze, w sumie można się po nazwie domyślić, że ogólnie są lepsze :D chodzi o zmodyfikowany skład, mniej skutków ubocznych

  3. z tego co ja słyszałam to ten skład jest bardziej zbliżony do naturalnych hormonów i chyba dlatego lepiej organizm go toleruje :)

  4. ale chyba tak czy siak trzeba się 'przemęczyć' przez pierwsze 2-3 miesiące? no bo chyba organizm mimo wszystko musi się przystosować

  5. ale wiesz, że działanie przeciwtrądzikowe pojawia się właśnie 2-3 miesiące po rozpoczęciu stosowania?

  6. Z każdą antykoncepcja tak jest, organizm musi się przyzwyczaić, dopiero po jakimś czasie skutki uboczne mijają i cera zaczyna nabierać blasku.

  7. a jakie to sa nowej generacji?

  8. Bo to są takie, które albo mają mniejsza zawartość hormonów i takie które mają nowoczesny hormon, który kobiety bardzo dobrze tolerują, takie są przykładowo moje pigułki vines, czuję się po nich genialnie, jest wszystko ok , przede wszystkim przed okresem nie mam bóli głowy i jajników, takich straszliwych, ze nie potrafię się ruszyć. no i warto pamiętać, że takie tabletki potrafią korzystnie wpłynąć na cerę, na endometrium, zespól policystycznych jajników.

  9. A jakie pigułki bierzecie przy cukrzycy? Są tu jakieś panie z tą chorobą?

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij