Tanie wybielenie zębów

 1. Istnieje jakaś skuteczna i tania metoda wybielenia zebów? Nie chodzi mi o domowe sposoby ale o którąś z metod która nie zrujmuje mojego portfela...

 2. ja kupilam sobie paski wybielające. zęby rzeczywiście mi wybieliło, ale... dziąsła mnie tak bolą, że nawet zębów umyć nie mogę. zupełnie jakby mi ktoś igły wbijał

 3. a! i zapomniałam dodać, że tygodniowa kuracja kosztuje 70 złotych :)

 4. Spróbuj Białej Perły System. Jest skuteczna i niedroga. Preparat kupisz w każdej aptece. Ja jestem zadowolony.

 5. I ja polecam Białą Perłę. Pięknie wybieliła mi ząbki. Naprawdę warto ją wypróbować bo efekty są super.

 6. Ludzie... jeśli nie zmienicie swoich przyzwyczajeń, to żadne wybielanie nie przyniesie wam jakichkolwiek efektów. Najpierw trzeba eliminować źródło problemu, a dopiero później można myśleć o tym żeby zęby jako tako wyglądały. Jeśli nie ma systematycznej higieny, to nawet nie oczekujcie, że będzie dobrze.

 7. No dobra, ale jak? Uważasz, że samo mycie zębów wystarczy do tego, żeby były one śnieżno białe? Coś mi się nie wydaje...

 8. Oczywiście, że tak, a mówię na własnym przykładzie. Moje zęby wyglądają bardzo ładnie pomimo tego, że po prostu myję je 3 razy dziennie ajoną. Wiadomo, że nie palę, nie piję mocnej kawy. Po prostu coś za coś...

 9. No właśnie - ale weź namów nałogowego palacza do rzucenia fajek. Albo tak samo spróbuj skłonić kogoś do rezygnacji z codziennej kawy. Nie da się... Ludzie mają swoje przyzwyczajenia...

 10. Ludzie - olewajcie te używki, nawet jeśli nie zależy wam na zębach! To że moje zęby w końcu są białe to jedno, ale w końcu czuję smak potraw, nie śmierdzę, moje palce wyglądają normalnie! Fajki to samo zło, zero z nich pożytku, a jedynie beznadziejny nałóg, w który się ładujemy!

 11. Tania metoda wybielania to po prostu systematyczna pielęgnacja zębów - wtedy faktycznie efekty są super widoczne, zęby wyglądają ładnie i zdrowo, ale po czasie. A zabiegowe wybielanie? Efekt jest, nawet szybko, ale niestety - bardzo szybko znika :(

 12. Nie wiem, czy „tanie” to dobre kryterium  Sama byłam w Dentestetica na wybielaniu i wydaje mi się, że to jest najlepsza metoda na uzyskanie ładnego uśmiechu. U dentysty masz przynajmniej gwarancję, że wszystko będzie tak, jak należy.

 13. Takie wybielanie nigdy nie będzie tanie, bo efekt jest bardzo krótkotrwały. Radzę wybielać zęby naturalnie, pisałam o tym. Myjąc ajoną, nie paląc papierosów i prowadząc rozsądną dietę, mam naprawdę ładne i białe zęby, ta więc wcale nie jest tak, że wybielanie musi się wiązać z wydawaniem grubych tysięcy!

 14. Tanie, to jest też pojęcie względne, a jeżeli ktoś przez całe życie miał takie nawyki jakie miał, to nie wystarczy zdrowa dieta. Tu robią wybielanie dobrze i myślę że w rozsądnej cenie: http://anndental.pl/

 15. A dlaczego nie? Każdy nawet można trwale zmienić, wszystko zależy od nas. Przecież barwa moich zębów zmieniła się właśnie dzięki temu, w połączeniu z pastą ajona. Tak więc wcale nie jest tak, że konieczne jest wydawanie dużej kasy na zabiegi. Można to załatwić znacznie niższym kosztem!

 16. Ja wybielałam zęby w Dental-Design w Pruszkowie jakieś 1,5 roku temu. Miałam dużo bielsze zęby, były naprawdę widać różnicę, a co do tego, czy efekt się utrzymuje to u mnie póki co tak. Jedynie stosuję od czasu do czasu pastę wybielającą, bo wiadomo jak się pije dużo kawy, to osad się musi gromadzić. Ogólnie jednak polecam :)

 17. Jeszcze jedno. Udaj się w swoim mieście , ale do doświadczonego stomatologa. Wybielanie zębów to estetyczny zbieg.

 18. Tak jak pisałam - ajona, systematyczne mycie, miękka szczoteczka - to w zasadzie diametralnie rozwiązuje problemy. Oczywiście nie jest to metoda która zadziała z dnia na dzień, ale po czasie zmiana powinna być ogromna!

 19. Najbezpieczniej jest wybrać się do dentysty na profesjonalne wybielanie.

 20. Ajona + systematyczność + miękka szczoteczka i problem macie trwale rozwiązany. Nie twierdzę, że z dnia na dzień, po czasie, ale barwa się zmieni. I wystarczą do tego absolutnie podstawowe metody - nic ponadto!

 21. Dzięki Kamilsla!! też poszłam do kliniki Dental-Design Jaworska, dali mi nakładki na zęby, już widzę efekty! :)

 22. kiedyś były paski wybielające, ale cena = efekt

 23. Paski wybielające już chyba zeszły na psy... jakiś czas temu miałem to efekt marny. Lepiej pójść do dentysty, więcej zapłacić i mieć pewność co do efektu.

 24. Ja wybielałam zęby w Odent w Warszawie i jestem zadowolona. Wolałam zrobić to profesjonalnie żeby moje zęby były białe. Myślę, że stosowanie past czy pasków wybielających nie daje takich efektów jak wizyta u dentysty.

 25. Wybielanie w gabinecie stomatologicznym może odbywać się na wiele sposobów i w bardzo różnych cenach. Zależy także od tego w jakim stanie są Twoje zęby. Sprawdź na portalu RankingLekarzy.pl http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/dentysta/warszawa/rembertow/ , gdzie w okolicy masz kilku stomatologów i zapytaj jakie wybielanie robią i ile to kosztuje. Potem zdecydujesz do którego lekarza się wybrać.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij