terapia dla par

  1. Mam poważny problem, czuję że oddalamy się od siebie z mężem. Jesteśmy już 15 lat po ślubie i niestety coś zaczęło się między nami psuć. Początkowo nie myślałam, że zabrnie to tak daleko, mąż wyprowadził się z domu a ja czuję, że pomału tracę chęć do życia. Kocham go, córka namawia mnie na terapię dla par, myślicie że coś to pomoże?

  2. Jeśli jesteś z Warszawy bądż też okolic to polecam Ci https://www.kochamzabardzo.pl/. Pracują tam doświadczeni specjaliści którzy uratowali już niejedno małżeństwo. Warto spróbować.

  3. Kojarzę ten ośrodek.
    Moja mama kilka miesięcy temu miała problem alkoholowy i właśnie udało nam się ją namówić na leczenie własnie w tym ośrodku. Udało jej się wyjść z nałogu teraz jest całkiem inną osobą.

  4. Spróbuj własnie namówić męża na wizytę w poradni to powinno pomóc. Znam wiele osób którzy korzystali z pomocy psychologa i dzięki temu udało im się uniknąć rozwodu. Wydaje mi się że jest to jedyne wyjście w takim przypadku.

  5. Dzięki pewnie tak zrobię namowie męża na wizytę w ośrodku kochamzabardzo.pl akurat mamy blisko do niego bo około 40 km tylko. Jeżeli to nie pomoże to pomyślę nad rozwodem.

  6. Pamiętaj... rozwód to ostateczność... zawsze warto się dogadać...

  7. Witam mam podobny problem i nie wiem co będzie.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij