Thermo Speed Extreme

  1. Czy ktoś z Was stosował te tabletki na spalanie? działają?

  2. Jeżeli nie pijasz kawy i nigdy wcześniej nie brałaś niczego podobnego, to ok, na początek mogą być, ale pod warunkiem, że połączysz suplementację z dietą i ćwiczeniami. Potem zrób przerwę, ok 2 tygodnie i możesz zacząć z czymś mocniejszym, np. Viper, ogłoszony najlepszym spalaczem tłuszczu na świecie. Przetestowałam na sobie. Trzeba tylko uważać na ciśnienie, bo dosyć mocno podnosi. Viper i inne, dobre spalacze masz tutaj: http://www.hellhound.pl/spalacze-tluszczu-c-29.html

  3. Najlepsze suplementy diety ma jak dla mnie hepatica. Z naturalnych składników, przebadane, widomo że nie ma tam żadnej chemii :)

  4. Ja na twoim miejscu postawiłabym na ćwiczenia przede wszystkim i odpowiednią dietę, ważna jest systematyczność i intensywność treningów. Ja miałam z tym spore problemy, bo zazwyczaj nie chciało mi się, albo jak duzo ćwiczyłam wszystko bolało i opuszczałam treningi. Pomaga na pewno Immuno Colostrum z Genactiv - mięśnie się szybciej regenerują, ma się więcej siły i ochoty na ćwiczenia przez to, no i wpływa na poprawę odporności.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij