Torbiel i duphaston

  1. Witam. Mamy pytanie. Dręczy mnie jedna sprawa. Od września staramy się z mężem o dzieciątko i ciągle nic. Progesteron w normie. Mam plamienia przedmiesiączkowe. Teraz w marcu byłam u ginekologa i na usg wyszło że mam torbiel na jajniku.
    Lekarz wypisał mi Duphaston 2x dziennie od 16 d.c. do 25 d.c.  moje cykle trwają około 31 dni. W lutym robiłam testy owulacyjne i wyszło że owulacje mam 18d.c. ale nie mówiłam o tym lekarzowi. Teraz czytam że duphaston powinno się zacząć przyjmować po owulacji. I nie wiem czy lekarz myślał ze owulacje mam wcześniej czy w moim przypadku mam poprstu go brać niezależnie od owulacji. Czy jeśli zacznę go brać od 16 d.c. a owulacja przypada na 18 d.c. to czy nie ma szans na zapłodnienie w tych cyklach z duphastonem ??   Mam mętlik w głowie a niestety nie mam możliwości kontaktu z moim ginekologiem. Dlatego piszę tutaj żeby do czasu wizyty u ginekologa rozwiać moje wątpliwości.

  2. omów to ze swoim ginekologiem, wszystko ci wyjaśni. Ja też zażywałam duphaston na torbiel ale jak już zaszłam w ciążę, więc nie chce nic doradzać. Najlepiej rozjaśni ci sytuację twój lekarz prowadzący

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij