Trener Osobisty

 1. Witam wszystkich. Co prawda nie chodzę za często na siłownię, bo raz w tygodniu, ale mam swojego trenera i wiem, że to super rozwiązanie. Bez niego nie umiałbym się zmobilizować do pracy. Ważne, żeby się za to zabrać dobrze, ważne, że ktoś cię mobilizuje, że masz zaklepany termin, a przy okazji on lepiej widzi postępy, wie jakie tempo narzucać i widzi kiedy się chcę trochę lenić.

 2. ktos z efektami?

 3. Uważam, że trener osobisty to bardzo dobre rozwiązanie. Warto go też zapytać o wszystko, co związane ze stosowaniem różnych suplementów i odżywek. Przy ćwiczeniach na siłowni dobrą opcją jest na przykład kreatyna: http://www.activlab.pl/pl/c/Kreatyna/65 . Polecam się z nią zapoznać.

 4. Szukam trenera osobistego w Krakowie :) takiego, który ma doświadczenie w pracy z kobiecą sylwetką

 5. Myślałam kiedyś, że jestem dość sprawna fizycznie, bo chodziłam kilka lat na intensywne treningi, uprawiałam pole dance i pływałam. Może i nie była najgorsza ta kondycja, gdyby nie to, że podszedł do mnie kiedyś nowy trener personalny na siłowni i korygował moją postawę. Samo ustawienie sylwetki okazało się dla mnie męczące, bo mimo intensywnych treningów niektóre mięśnie pozostawały niezaktywizowane i trener kazał trenować bez obciążenia. Wyśmiałam go, a potem wyszłam zajechana z siłowni. Potem poszłam na studia i sama teraz jestem po fizjoterapii i mogę powiedzieć, że dopiero teraz jestem w miarę sprawna

 6. SzmitAnia, , napisał(a):

  Szukam trenera osobistego :) takiego, który ma doświadczenie w pracy z kobiecą sylwetką

  A szukałaś w tej bazie https://kuuma.pl/trener-personalny/warszawa trenera personalnego ?

 7. Wszystko zależy od tego czego potrzebujemy.Jednym trener w ćwiczeniach pomaga,motywuje ich ,a innym niekoniecznie.O wiele bardziej przydatny jest trener na siłowni,by pokazać nam jak ćwiczyć by przynosiło to oczekiwany efekt.Na siłowni https://www.energym.com.pl/16-enersilownia mamy do dyspozycji nie tylko trenera ale też sprzęt najwyższej jakości,klimatyzowaną salę i fajną,przyjazna atmosferę.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij