Trening na skakance

  1. Tak właśnie myślę nad zakupem TL tylko, nie wiem, które wybrać bo widziałam kilka rodzai, polecacie któreś? Skakankę już mam :)

  2. Witam wszystkie kobitki :) musze schudnąć z 82 kg do 68 będę wtedy przeszczesliwa :) skacze od wczoraj na skakance :) robie brzuszki i przysiady :)

  3. Bardzo dobry początek, ale za jakiś czas będziesz musiała troszkę urozmaicić ten trening, ponieważ podejrzewał, że szybko Ci się znudzi. Może dołóż jeszcze hula hop?

  4. Wydaje się, że trening na skakance to wszystko czego potrzebuję - poprawia wydolność, kondycję, działa na mięśnie nóg i rąk. Nie przepadam jakoś bardzo za sportem, chociaż staram się być w miarę aktywna. Ale taka skakanka wydaje się być naprawdę przyjemna. I co najważniejsze, można ćwiczyć na powietrzu, a to po prostu uwielbiam.

  5. Czy trening na skakance byłby odpowiedni dla początkującego piłkarza? Czytam własnie o kondycji piłkarzy ( https://wicherzbaszyn.pl/ ) i proponowanych treningach ale nie ma nawet słowa o skakance. Macie jakieś doświadczenia?

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij