Trening personalny

  1. Hej, chciałabym zacząć chodzić na siłownię, ale kompletnie nie wiem od czego zacząć, nigdy nie byłam i trochę się wstydzę, że wyjdę na blondynkę, która nie potrafi ogarnąć nawet sprzętów :P Myślałam nad treningiem personalnym, żeby chociaż jakoś sensownie zacząć, żeby ktoś pokazał mi jak prawidłowo robić ćwiczenia. Znalazłam w internecie jednego trenera personalnego z Krakowa, który zajmuje się takimi rzeczami. Myślicie, że warto mieć takie nauczyciela na początek czy samej próbować albo pytać się innych na siłowni?

  2. Zdecydowanie warto. Jeśli ktoś nie ćwiczył ani nie ma wypracowanych odpowiednich wzorców, to może sobie zrobić krzywdę nawet bardzo prostymi ćwiczeniami. Poza tym tylko dobrze wykonywane ćwiczenia będą przynosić odpowiednie efekt. Trener może też pokazać, jak korzystać ze sprzętów, bo też nie każdy z nich jest tak łatwy w obsłudze jak by się mogło wydawać. Czasami wystarczy kilka takich lekcji z trenerem i już wiemy co i jak. A czasami okazuje się, że taka forma znacznie lepiej nam odpowiada i zostajemy na takich treningach, bo to też dodatkowa motywacja

  3. to dobra opcja, ale niestety stosunkowo dość kosztowna

  4. No niestety, na szczęście znalazłam Pana Sebastiana https://www.sebastianstoch.pl/trening-personalny/ oferuje treningi w całkiem przystępnych cenach a przy tym zna się na swojej pracy, jest uprzejmy, chociaż treningi są bardzo męczące (póki co była na 2 :D ) Generalnie jestem mega zadowolona i jeśli ktoś szuka dobrego trenera z okolic Krakowa to zdecydowanie warto!

  5. Trening personalny wymaga odpowiedniego planu.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij