Ubezpieczone mieszkanie

 1. Mam ubezpieczone mieszkanie własnościowe kupione na kredyt mieszkaniowy. Ostatnio zauważyłem zaciek na suficie w przedpokoju.
  Czy z tego tytułu mogę wnosić o jakieś odszkodowanie ? Jak to jest ?

 2. niko165, , napisał(a):

  Mam ubezpieczone mieszkanie własnościowe kupione na kredyt mieszkaniowy. Ostatnio zauważyłem zaciek na suficie w przedpokoju www.radca-az.pl Czy z tego tytułu mogę wnosić o jakieś odszkodowanie ? Jak to jest ?

 3. Jasne że możesz wystarczy zgłosić szkodę do ubezpieczyciela a pojawi się rzeczoznawca i oceni szkodę .

 4. A orientuje się ktoś jak działają takie stronki: http://www.ubezpieczeniazyciowe.pl/ - muszę wybrać ubezpieczenie i wpadłem właśnie na taką porównywarkę. Warto czegoś takiego używać? Pytam, bo w ogóle się na tym nie znam.

 5. A jest tu ktoś kto zna się jako tako na ubezpieczeniach. Muszę wykupić to na życie i nie wiem na co się zdecydować. Korzystałem już z takich stron jak http://www.ubezpieczeniaonline.pl/ ale nadal pozostaje cień wątpliwości.

 6. Jeśli chodzi o oferty ubezpieczeń to ja polecam wam firmę Concordia. Sam mam taką ofertę: https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/oferty/ubezpieczenie-mieszkania-concordia i moim zdaniem nie jest ona przesadnie droga a warunki umowy były całkiem porządne. Polecam.

 7. Jest wiele ciekawych ofert w sieci - teraz czas wybrać...

 8. Witam , właśnie w tym celu wykupujemy ubezpieczenie Wystarczy teraz zadzwonić do ubezpieczyciela i odszkodowanie się należy.Ja mam ubezpieczenie w https://tueuropa.pl/spokojny-dom.htm właśnie otrzymałam 180 zł odszkodowania za zalanie wc przez sąsiada.Na ogół ludziom wydaje się że ubezpieczamy się na wypadek włamań,kradzieży a jak mieszkają w blokach na wyższych kondygnacjach to już są bezpieczni.

 9. Jeśli poszukujesz dobrego, sprawdzonego i pewnego ubezpieczenia majątku to polecam PZU. Miałam podobny problem w swoim domu i nie robili najmniejszych problemów. Sprawdź sobie ich ofertę - https://www.pzu.pl/obsluga-i-pomoc/zakup-ubezpieczenia/ubezpieczenia-majatkowe

 10. jeśli jeszcze mieszkanie jest w okresie rękojmi (to chyba jest do 12 m-cy od zamieszkania) można to zgłosić bezpośrednio do dewelopera i powinien to usunąć, poczytaj też co oferuje twój ubezpieczyciel. Ja mam w concordii i mam wykupione all risk i tam jest bardzo dużo opcji co obejmuje odszkodowanie, przydało się jak syn w zeszłym roku zrobł fajerwerkiem sąsiadce dziurę w drzwiach balkonowych, ubepieczyciel pokrył naprawę.

 11. Ja zawsze szukam w porównywarkach gdzie mogę przejrzeć kilkadziesiąt różnych ofert i w Cuk zazwyczaj kupuję ubezpieczenie mieszkania

 12. Wybierając ubezpieczenie dla mojego domu szukałem takiego które będzie miało dobre warunki ale też nie będę za nie przepłacał. Tutaj https://cuk.pl/ubezpieczenia/nieruchomosci zdecydowałem się wykupić, zobaczcie ich ofertę, myślę że jest atrakcyjna i spodoba się wam.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij