upominek na urodziny

  1. Chciałbym zrobić puzle dla bratanka, ale nie wiem jaki dać krajobraz, znaczy zdjęcie, co 10 latkowie teraz uwielbiają?

  2. Ciekawe czy da radę ze swoim wzrokiem :D https://puzzle4u.pl/puzzle/puzzle-ze-zdjecia-500-elementow myślę, że tak :)

  3. A może nie krajobraz,a coś związane z tematyka którą się interesuje.Teraz tematyka puzzli jest ogromna,jest w czym wybierać,a jeśli jeszcze dopasujesz tematykę do jego zainteresowań,będzie to dla niego super prezent.Warto od razu pomyśleć o pięknej ramie, w którą po ułożeniu można oprawić puzzle i powiesić w centralnym miejscu jego pokoju.Żeby mieć pewność,że rama będzie trwała i elegancka,warto skorzystać z oferty sklepu https://aluramy.pl/na-wymiar
    Znajdziesz w nim ciekawe ramy w różnych kolorach i rozmiarach.

  4. Kupiłam dla bratanka puzzle z widokiem górskim i do tego lot do tunelu aerodynamicznego w Lesznie. Puzzle w sumie ułozył, ale z drugiego upominku bardziej się cieszył. Po całym loccie pokazywał mi nagrania i zdjęcia z lotu. Brat mówił, że takiego szczęśliwego jak wtedy to go nie widział.

  5. Moim zdaniem koszulka będzie trafionym prezentem, ostatnio kupiłam sobie jedną z tych https://koszulkowy.pl/135-kucharskie-koszulki-i-bluzy-z-nadrukiem-gadzety-na-pre... i jestem zadowolona z wyboru, koszulka mięciutka i nadruk dobrze się trzyma

  6. Myślę, że to zależy od dziecka. Mój cały czas lubi boba budowniczego i bawi się jego maszynami :) Ma cały zestaw. Dlatego na urodziny zamówiłabym taki tort bob budowniczy https://tortyjakmarzenie.pl/pl/p/Tort-Bob-Budowniczy/155 . Znacie tą cukiernię? Cudne torciki wykonują. Na terenie Śląska jeśli potrzebujecie dla dziecka to polecam zamawiać. Można wygodnie przez stronę w sieci. I to jeszcze z dodatkową zniżką. Macie kilka smaków do wyboru, również inne słodkości można przy okazji zamawiać. Na 5 dni wcześniej wystarczy. Zapewniam, że będziecie torcikiem zachwyceni, i wyglądem i smakiem.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij