Urlopik

  1. Witajcie :) co słychać? Ktoś wykorzystuje prawie cały urlop na remont? Czy tylko ja jestem taka kreatywna? Haha :D Przynajmniej w weekendzik trochę odpoczniemy na Mazurach. A jak tam wasze wyprawy? Duże czy małe? :P Miłego!

  2. Poza tym szukam nowych krzeseł, chciałabym, żeby były trochę hipsterskie ;) i modne na dłuższy czas. znalazłam taką firmę: https://malodesign.pl/pl/nowoczesne-sofy-designerskie/ i pytanie.. czy ktoś u nich kupował? jak z trwałością? wygodą siedzenia jeśli chodzi o krzesła? Proszę o opinie.

  3. Ja zawsze jak mam jakiś wolny urlop, to wyjeżdżam z rodziną w góry. W tym roku pojechaliśmy w Bieszczady, bo czytałem na https://bieszczady.land/poznaj-bieszczady-z-okien-kolejki-lesnej-to-unikat-na-sk... o świetnej, leśnej kolejce, która jest unikatem na skalę Europy! To zdecydowanie coś, co warto przeżyć i zobaczyć. Wszyscy byliśmy zachwyceni ;)

  4. Ja głównie podróżuję na własną rękę ale zgadzam się, że jeśli chcecie odwiedzić jakiś egzotyczny zakątek świata, to bezpieczniej będzie skorzystać z oferty biura podróży. Przykładowo, do Azji oferty wycieczek ma biuro CT Poland - http://ctpoland.com.pl/ . Oferują np. Singapur z Indonezją, Tajlandię, Iran, Chiny, Koreę Południową, Kambodżę i Birmę (na ich stronie jest podpięty harmonogram). Niczym nie musimy się martwić, bo w cenie jest wszystko: i noclegi, przeloty, wyżywienie, ubezpieczenie, i opieka polskiego pilota. Warto więc.

  5. Ja w tym roku zwiedzałam Kraków, urlop klkudniowy tylko, ale niezwykle udany. Jesli ktoś dla odmiany zamiast w góry woli do miasta - super opcja. Warto wcześniej się umówić z Panem Marcinem z Krakkos https://www.krakkos.pl/ jesli pobyt w krakowie chcecie połaczyć z fachowym zwiedzaniem chocby najwazniejszych atrakcji.

  6. Duże podróże! Polska ma dużo do zaoferowania, ale zagranica jeszcze więcej. Dwa razy do roku najczęściej w maju i październiku latam gdzieś enterem. W maju była Grecja, w październiku będzie Madera

  7. Wybranie odpowiedniego miejsca jest na pewno dla Ciebie dosyć trudne. Ja odwiedziłam już sporo miejsc, ale największe wrażenie zrobiły na mnie Bieszczady, więc to tutaj polecam Ci przyjechać. Nocleg znajdziesz na stronie: https://nocleg24h.pl/s-bieszczady - wszystko jest tak opisane, że zajmie Ci to niewiele czasu :)

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij