Urolog z Warszawy - kogo polecacie?

  1. Tak jak w tytule, może być prywatnie. Zależy mi na szybkim terminie, najlepiej żeby jeszcze we wrześniu się dostać

  2. Zadzwoń koniecznie do Ober Clinic, to jest klinika w Śródmieściu, doktor nazywa się Wiśniewski. Najlepszy specjalista w mieście a właśnie z terminami w tej klinice jest całkiem ok i ceny konsultacji także nie przerażają. Ja od dawna tam się leczę.

  3. a gdzie na zabieg urologiczny najlepiej próbować się dostać? mój lekarz nie pracuje nigdzie w szpitalu i mam sama wybrać

  4. W Warszawie? próbowałabym w Szpitalu Mazovia na Ursynowie. Najlepsza urologia w mieście. Moja babcia miała tam zabieg, dość ryzykowny, tam się podjęli i wykonywali tym urządzeniem http://szpitalmazovia.pl/robot-chirurgiczny-da-vinci-milowy-krok-w-chirurgii-mal.... Błyskawicznie doszła do siebie i do tej pory nie ma żadnych komplikacji. Powróciła pełna sprawność o którą tym zabiegiem lekarze walczyli. Dr Mor szczególnie.

  5. Mąż konsultował się w sprawie wodniaków jąder z Panem Doktorem Syryło. Tutaj podaję namiar kliniki, w której przyjmuje: https://sclinic.com.pl/ . Pan Doktor wszystko kompleksowo zbadał, zlecił dodatkowe badania. Mąż mówi, że to lekarz z pasją i dużą wiedzą urologiczną. Ma dobre podejście do pacjenta.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij