Urolog z Warszawy - kogo polecacie?

  1. Tak jak w tytule, może być prywatnie. Zależy mi na szybkim terminie, najlepiej żeby jeszcze we wrześniu się dostać

  2. Zadzwoń koniecznie do Ober Clinic, to jest klinika w Śródmieściu, doktor nazywa się Wiśniewski. Najlepszy specjalista w mieście a właśnie z terminami w tej klinice jest całkiem ok i ceny konsultacji także nie przerażają. Ja od dawna tam się leczę.

  3. a gdzie na zabieg urologiczny najlepiej próbować się dostać? mój lekarz nie pracuje nigdzie w szpitalu i mam sama wybrać

  4. W Warszawie? próbowałabym w Szpitalu Mazovia na Ursynowie. Najlepsza urologia w mieście. Moja babcia miała tam zabieg, dość ryzykowny, tam się podjęli i wykonywali tym urządzeniem http://szpitalmazovia.pl/robot-chirurgiczny-da-vinci-milowy-krok-w-chirurgii-mal.... Błyskawicznie doszła do siebie i do tej pory nie ma żadnych komplikacji. Powróciła pełna sprawność o którą tym zabiegiem lekarze walczyli. Dr Mor szczególnie.

  5. Mąż konsultował się w sprawie wodniaków jąder z Panem Doktorem Syryło. Tutaj podaję namiar kliniki, w której przyjmuje: https://sclinic.com.pl/ . Pan Doktor wszystko kompleksowo zbadał, zlecił dodatkowe badania. Mąż mówi, że to lekarz z pasją i dużą wiedzą urologiczną. Ma dobre podejście do pacjenta.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij