urolog

  1. Jeśli poszukujecie dobrego urologa na śląsku, a dokładnie w Rudzie Śląskiej, mowa jest o prywatnej placówce http://maxmedis.pl/oferta/urolog czeka się bardzo krótko na wizytę.

  2. Ja mogę polecić świetnych lekarzy, w tym urologów w Rehaorthopedica. Jest to bardzo dobra, nowoczesna klinika, która skupia się właśnie na urologii, ginekologii oraz dzieciach. Bardzo polecam, chodziłam zarówno ja, jak i mąż i byliśmy obydwoje zadowoleni. Wizyty przebiegają w bardzo komfortowych warunkach.

  3. Ostatnio byłem u świetnego urologa w klinice Akmed w Gliwicach. Miałem poważny problem i właśnie Pan doktor mi pomógł. Zabieg przeszedł pomyślnie i bez żadnych komplikacji.

  4. Ja w okolicy polecam jeszcze Centrum Medyczne Medicome w Oświęcimiu. Przyjmują tam świetni specjaliści w tym urolodzy. Z tego co wiem to szybko umawiają na wizyty.

  5. Ja co prawda byłam u jednego urologa, niestety nie pomógł mi tak, jak tego oczekiwałam. Dopiero wizyta w aptece Ziko https://www.ziko.pl/wroclaw-apteki-drogerie-ziko/grunwaldzki-16/ okazała się strzałem w dziesiątkę, gdzie polecono mi suplementy najwyższej jakości na problemy urologiczne. Podeszłam dość sceptycznie do tych leków, jednak po czasie okazalo się, że to był bardzo dobry wybór.

  6. W Warszawie mogę polecić w Ober Clinic dr Wiśniewskiego. Mąż do niego chodził i miał przeprowadzany zabieg krótkiego wędzidełka. Specjalista z doświadczeniem, jeden lepszych w kraju. Długo takiego szukaliśmy i rzeczywiście lepiej się trafić nie dało. Jeden z pacjentów z łodzi do niego do Warszawy dojeżdzał.

  7. ja szukam urologa onkologa w Warszawie

  8. @beba to koniecznie w szpitalu Mazovia polecam Ci się zapisać. Leczeniem nowotworów zajmuje się między innymi dr Małek, dr Chwaliński to chirurg onkolog. Zależy czego problem dotyczy. Ale jeśli mowa o problemach urologicznych to tylko i wyłącznie Mazovia. Mają nowoczesne metody leczenia, również cześć usług na NFZ.

  9. Jeśli jesteście ze Szczecina bądź okolic, to ja mogę wam polecić klinikę urologiczną http://derleta.pl/ Leczą tam wszystkie problemy związane z cewką moczową, jak na przykład nietrzymanie moczu. Mają indywidualne podejście do każdego klienta, co uważam za ogromny plus.

  10. Świetny urolog na terenie Warszawy https://urolog-warszawa.pl , znajduje się na ulicy Rydygiera. Byłem ostatnio na pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolony. Fachowe podejście to jest to czego szukałem :)

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij