urolog

  1. Jeśli poszukujecie dobrego urologa na śląsku, a dokładnie w Rudzie Śląskiej, mowa jest o prywatnej placówce http://maxmedis.pl/oferta/urolog czeka się bardzo krótko na wizytę.

  2. Ja mogę polecić świetnych lekarzy, w tym urologów w Rehaorthopedica. Jest to bardzo dobra, nowoczesna klinika, która skupia się właśnie na urologii, ginekologii oraz dzieciach. Bardzo polecam, chodziłam zarówno ja, jak i mąż i byliśmy obydwoje zadowoleni. Wizyty przebiegają w bardzo komfortowych warunkach.

  3. Ostatnio byłem u świetnego urologa w klinice Akmed w Gliwicach. Miałem poważny problem i właśnie Pan doktor mi pomógł. Zabieg przeszedł pomyślnie i bez żadnych komplikacji.

  4. Ja w okolicy polecam jeszcze Centrum Medyczne Medicome w Oświęcimiu. Przyjmują tam świetni specjaliści w tym urolodzy. Z tego co wiem to szybko umawiają na wizyty.

  5. Ja co prawda byłam u jednego urologa, niestety nie pomógł mi tak, jak tego oczekiwałam. Dopiero wizyta w aptece Ziko https://www.ziko.pl/wroclaw-apteki-drogerie-ziko/grunwaldzki-16/ okazała się strzałem w dziesiątkę, gdzie polecono mi suplementy najwyższej jakości na problemy urologiczne. Podeszłam dość sceptycznie do tych leków, jednak po czasie okazalo się, że to był bardzo dobry wybór.

  6. W Warszawie mogę polecić w Ober Clinic dr Wiśniewskiego. Mąż do niego chodził i miał przeprowadzany zabieg krótkiego wędzidełka. Specjalista z doświadczeniem, jeden lepszych w kraju. Długo takiego szukaliśmy i rzeczywiście lepiej się trafić nie dało. Jeden z pacjentów z łodzi do niego do Warszawy dojeżdzał.

  7. ja szukam urologa onkologa w Warszawie

  8. @beba to koniecznie w szpitalu Mazovia polecam Ci się zapisać. Leczeniem nowotworów zajmuje się między innymi dr Małek, dr Chwaliński to chirurg onkolog. Zależy czego problem dotyczy. Ale jeśli mowa o problemach urologicznych to tylko i wyłącznie Mazovia. Mają nowoczesne metody leczenia, również cześć usług na NFZ.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij