Urządzenie ogrodu

 1. Ja do swojego ogrodu niedawno zamówiłam narożnik ogrodowy, tutaj https://gardenspace.pl/naroznik-ogrodowy spodobał mi się jeden szczególnie a że pasuje do mojej aranżacji to nie zastanawiałam się nad nim długo. No i prezentuje się jak trzeba, stylowo i pięknie. Jak szukacie do siebie mebli to polecam tego producenta.

 2. Ja bardzo lubię zajmować się samodzielnie tego typu rzeczami, więc swój ogród urządzałam sama. Mogę polecić Wam lamy solarne, które zamówiłam ze strony: https://www.castorama.pl/produkty/urzadzanie/lampy-oswietlenie/oswietlenie-zewne... Świetnie spełniają swoją funkcję, a ogród nabrał dzięki nim charakteru.

 3. Zobacz sobie na stronę http://www.domki-zylajek.pl - dla dzieci możesz zamówić fajny domek do zabaw. Moje dzieciaki uwielbiają zabawy w tym domku. A do tego świetnie się prezentuje.

 4. Wydaje mi się, że zawsze dobrze opiekować się ogrodem na własną rękę.

 5. Ja wolę wykonywać takie prace samemu ale rozumiem, że niektórzy z Was poszukują pomocy.

 6. Warto zastanowić się nad ogrodem w stylu rustykalnym. Coraz częściej wraca się właśnie do takich starodawnych rozwiązań. W artykule https://itvszubin.pl/pl/636_sponsorowane/8762_ogr_d_w_stylu_rustykalnym_barwny_i... znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat tego stylu. Moim zdaniem prezentuje się on super.

 7. A czy według Was w ogrodzie warto zamontować zbiornik na deszczówkę i przydomową oczyszczalnię ścieków? Jaki jest Wasz stosunek do tego typu nowoczesnych technologii, których jednym z celów jest ochrona środowiska? Ja jestem za! O przydomowych oczyszczalniach warto co prawda nieco poczytać. Na stronie http://kapitalnydom.pl/pozostale/pozostale-rozwiazania/xget/bioaktywatory-do-ocz... macie poradnik dotyczący bioaktywatorów.

 8. Wydaje mi się, że taki zbiornik na deszczówkę to bardzo dobry pomysł. A jeśli chodzi o narzędzia ogrodowe to warto przejrzeć stronę ceneo https://www.ceneo.pl/Narzedzia_ogrodowe gdzie znajdziemy wszystkie niezbędne narzędzia typu glebogryzarki, dmuchawce do liści czy piły i siekiery ale też łopaty i szpadle także wszystko w jednym miejscu

 9. można sprawdzić też tutaj:
  https://ogrodosfera.pl/meble-ogrodowe

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij