Wakacje z rodzina

 1. Uważam, że fajnym pomysłem będzie np. wybranie się na pole namiotowe Ślesin https://hotelmikorzyn.pl/camping/ fajne miejsce nad jeziorem, malownicza miejscowość. Camping czy namioty to zawsze fajna przygoda!

 2. Ja ze swoim dziećmi lubię jeździć w takie miejsca gdzie mogłyby się cos nauczyć ale również zabieram je na jakąś rozrywkę. Na stronie http://cracowvisit.com/auschwitz-birkenau-krakow-tours.html znajdziecie właśnie bardzo dużo miejsc które warto odwiedzić w okolicach Krakowa. Polecam

 3. Ja również chciałabym zdecydować się na wakacje w Chorwacji :)

 4. Pomysłem na spędzenie czasu z rodziną niewielkim kosztem są wycieczki rowerowe. Trzeba tylko pamiętać o bezpieczeństwie - sprawne światła, hamulce, kaski rowerowe i dla dzieciaków jeszcze najlepiej takie kamizelki: https://kamizelkiodblaskowe.com.pl/pl/54-kamizelki-odblaskowe-dla-dzieci żeby były dobrze widoczne na drodze.

 5. W 2020 roku planujemy wyjazd do Hiszpanii na wakacje, tutaj https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe przeglądam już kostiumy na plażę bo teraz najlepszy moment aby coś kupić na promocjach.

 6. Pamiętajcie też o odpowiednim spakowaniu się na wyjazd ;) Walizki, torby podróżne, plecaki ze sklepu https://evertourist.com/ pomogą Wam zabrać wszystko, co niezbędne na wakacyjną podróż! Bardzo polecam odwiedzić ten sklep ;)

 7. Jeżeli wybieracie się swoim samochodem to polecam Tobie kupić gumowe dywaniki samochodowe: https://www.carmager.com/pol_m_Dywaniki-samochodowe-155.html . Takie dywaniki chronią przed zabrudzeniami, dużo łatwiej je wyczyścić niż dywaniki z materiału. A na wakacjach wiadomo jak jest - piasek, błoto, woda, jedzenie :) Wszystko razem.

 8. Polecam odwiedzić takie miejsce jak wypożyczalnia przyczep kempingowych Autocampingi: https://autocampingi.pl/ . Uważam, że wyjazd na camping z całą rodziną może być świetną zabawą.

 9. Ja jestem zbyt wygodnicka na takie wakacje i zawsze wybieramy jakiś hotel. W tym roku wiem już że pojedziemy na podlasie w okolice białegostoku i na pewno zatrzymamy sie w bobrowej dolinie. Koleżanka była u nich w zeszłym roku i nie mogła sie ich nachwalić, a do tego czyste powietrze i jest naprawde faktycznie gdzie pojechać i jest co pozwiedzać. O takie wakacje mi chodzi, żeby odpocząć.

 10. Jeśli wybieracie się na wakacje swoim autem to powinniście też być przygotowani na różne niespodzianki na trasie. Może to być na przykład awaria elektryki w samochodzie. Warto wiedzieć, co w takiej sytuacji zrobić dlatego polecam artykuł https://cukierski-auto-hol.pl/samochodem-na-wakacje-a-tu-awaria-elektryki/ .

 11. My w tym roku jedziemy do Rewala do ośrodka Adamówka - http://www.wakacjewrewalu.com.pl/wakacje-w-rewalu/ . To fajny, kameralny ośrodek, gdzie super odpoczywa się z dziećmi. Co istotne w obecnej sytuacji, domki są od siebie oddalone odpowiednio, także że wypoczynek w nich jest w pełni bezpieczny. W dodatku właściciele po pobycie gości każdy domek ozonują. W ośrodku dostępne są środki dezynfekujące oraz maseczki, które można nabyć u właścicieli. Sam ośrodek położony jest blisko morza, ale w cichej i spokojnej okolicy.

 12. W tym roku wybraliśmy Mazury i przytulny Hotelik Szczęsne. Na urlopie lubię wypoczywać, a najlepiej wypoczywam właśnie na Mazurach.

 13. W tym roku wakacje spędziłem w domu i czytałem książki, zawsze robię to w wolnej chwili. Teraz wziąłem do rąk "Kilka słów o miłości" Tomasza Kieresa, bardzo ciekawa książka. Sam opis http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/496?fbclid=IwAR1-ShQFR6ZY_rF-fWRUtZ8tZLjq... już zachęca do jej kupienia i przeczytania.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij