warsztat

  1. Cześć. Posiadam swój własny warsztat samochodowy i stwierdziłem ostatnio, żeby kupić myjkę ultradźwiękową, najbardziej zależy mi na energooszczędności i porządne mycie trudnych zanieczyszczeń. Czy wiecie gdzie mogę ją zamówić?

  2. Najlepiej byłoby naprawiać auto wyłącznie w autoryzowanych serwisach, ale nie każdego na to stać. Przy wyborze warsztatu dobrze jest sprawdzić nie tylko cennik, ale i opinie, jakość obsługi, stan warsztatu. W Pruszkowie tutaj http://www.autodukat.pl jest kontakt do dobrego warsztatu - mają dobre podejście do klienta.

  3. Warsztaty specjalizujące się w naprawach mają łatwiej na rynku. To ich szuka klient, a nie odwrotnie. Ostatnio powstały firmy, które naprawiają bezinwazyjnie drobne uszkodzenia karoserii, chodzi o takie naprawy http://wgniecenia.pl/artykuly/16/jak-usunac-drobne-wgniecenie-w-karoserii-prosto... Taką drogą powinny iść warsztaty.

  4. Z wyposażenia warsztatów samochodowych mogę zainteresować Cię też takie niewielkich rozmiarów, poręczne podnośniki hydrauliczne: https://mastwell.pl/kategoria-produktu/podnosniki/hydrauliczne/

  5. Myślę, że w warsztacie może się Tobie przydać także chemia techniczna. Najróżniejsze produkty chemiczne znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Chemia Techniczna - między innymi kleje cyjanoakrylowe https://chemiatechniczna.com/kleje-cyjanoakrylowe/loctite-3090-10-g-klej-cyjanoa... i wiele więcej.

  6. Posiadając warsztat na pewno trzeba mieć namiar na dobrego kuriera, który szybko transportuje częsci samochodowe. Takim jest zderzak kurier https://apikurier.pl/jak-wysylac-zderzaki-samochodowe-kurierem , dowozi przesyłki nawet do wagi 31,5 kg

  7. A co jeżeli nie da się już naprawić samochodu. Mój mechanik zasugerował iż nie opłaca się dalej naprawiać mojego samochodu. W internecie znalazłam https://poradniknieruchomosci.pl/ile-za-zlomowanie-auta-i-czy-oplaca-sie-inwesto... i zastanawiam się czy rzeczywiście można jeszcze trochę zarobić na złomowanie ustarego samochodu ?

  8. Warto zawsze dbać o swoje auto. Ja niedawno byłam w warsztacie http://amserwis.pl/ w Trójmieście, bo potrzebowałam pomocy z turbosprężarką i świetnie sobie ze wszystkim poradzili.

  9. Jeśli posiadasz swój własny warsztat to koniecznie zapamiętaj ten adres: https://zamu.pl/ . Jest to sklep z narzędziami budowlanymi, a także z wyposażeniem dla domu i ogrodu. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz aby wyposażyć swój warsztat.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij