Wczasy

  1. Witam
    Trochę chorowałam ale już wróciłam do normy. Jestem w pełni zdrowa i już myślę o wczasach. Chciałabym wyjechać do Hiszpanii dlatego szukam biura turystycznego które ma świetne oferty hoteli. Może mi cos polecicie?

  2. Ja niedawno wrociłam z Zajazdu Jurajskiego w Podlesicach i muszę przyznać, że było super. Bardzo mi się podobało, a jeśli ktoś byłby zainteresowany to polecam ich stronę https://zajazdjurajski.pl/ - tam można znaleźć więcej informacji.

  3. Wygląda naprawdę fajnie. Zapiszę sobie namiary, może w przyszłym roku się wybierzemy. W te wakacje kończyliśmy urządzanie naszej działki w górach. Mieliśmy zamiar spędzić tam cały sierpień. Udało się! Właśnie jeszcze się relaksujemy. Bardzo sprawnie nam poszło, bo zdecydowaliśmy się na kupno domku holenderskiego http://www.domki-holenderskie.org/o-firmie-2/ a nie na budowę jak wcześniej planowaliśmy. Pomysł podsunął nam znajomy i rzeczywiście, to była dobra decyzja. Chwila moment i już stał na działce. Bardzo wygodny i przestronny. Mieści się w nim cała nasza rodzina, a i goście mieliby gdzie przenocować :)

  4. Ja wciąż nie wiem, jakie miejsce wybrać na wczasy. Marzy mi się egzotyka.

  5. Gorąco polecam na egzotyczną podróż kraje azjatyckie. Takich widoków, smaków, kolorów czy miłych ludzi nie poznacie nigdzie indziej ;) My z mężem byliśmy w zeszłym roku w Wietnamie z biurem podróży http://ctpoland.com.pl/ . Zaufaliśmy im i nie zawiedliśmy się, także teraz rekomenduję każdemu. Czuliśmy się bezpiecznie, mieliśmy wszystko zapewnione, był polski pilot. Na zawsze zapamiętamy tę podróż :)

  6. Ja właśnie wróciłem z Egiptu...piękna pogoda..wiele atrakcji...żyć nie umierać...szkoda ,że trzeba wrócić do pracy...

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij