Wesele

 1. Angeln, , napisał(a):

  Domyślam się, że w każdym :D ślub jeszcze przede mną, planujemy go na sierpień przyszłego roku. Nie wiemy tylko, co sprezentować naszym rodzicom, nie chcemy oklepanych albumów albo statuetek. Myśleliśmy raczej o puzzlach ze zdjęcia ślubnego https://puzzle4u.pl/, co o tym sądzicie?

 2. Ja swój ślub mam za rok... już teraz zastanawiam się nad kupnem obrączek...

 3. Cześć, fajnie stać się użytkownikiem tego forum. Pozdrawiam

 4. Piękne muszą być takie obrączki z brylantami. Obawiam się, jednak że mnie nie stać. Ja dużo rzeczy organizujemy z głową i logistycznie. Ktoś nam polecił sprawdzoną, kapele i rzeczywiście jest fajna. Catering znaleźliśmy na https://www.czestochowiak.pl/ Zaproszenia dla gości zamówiliśmy na hurtowni papierniczej itd...

 5. W ten piękny dzień miło do Was dolączyć

 6. Wbrew pozorom wcale nie jest tak łatwo kupić obrączki, które sobie wymarzyliśmy. Niestety ale my ich jeszcze nie mamy, ale do ślubu jeszcze prawie rok więc zdążymy je znaleźć. Z jednego jednak cieszę się i to bardzo, że udało sie nam zaklepać piwnicę pod złotą pipą. Bardzo chcieliśmy zorganizować u nich przyjęcie weselne, a kto jest z krakowa lub okolic to na pewno wie dlaczego.

 7. Jak natomiast chcecie jakieś sprawdzone szampany czy też wina musujące na swoje wesele to polecam te ze strony https://dom-szampana.com.pl/.

 8. Jeśli chodzi o organizację wesela to polecam rzucić okiem na wesela lublin: https://akropol.lublin.pl/wesele-lublin/ . Hotel Pałac Akropol ma bardzo ciekawą ofertę jeśli chodzi o organizację wesel. Na ich stronie internetowej znajdziecie wszystkie informacje.

 9. jakby ktoś szukał w Częstochowie to dajcie znać.

 10. Nic mnie tak nie stresuje jak pierwszy taniec.. kompletnie nie wiem jak sobie z tym poradzić. Wysokie szpilki plus długa suknia. Do tego kompletnie nie będę wiedziała jak stawiać kroki... co sądzicie o kursie tanga w Krakowie? http://bravotango.pl/zajecia/kursy-tanga/ myślicie, że dzięki tym lekcjom stres odejdzie?

 11. Organizacja wesela to niełatwe przedsięwzięcie. Dlatego warto poszperać na blogach takich jak https://styleup.pl/ . Można tam znaleźć wiele ciekawych informacji i praktycznych wskazówek.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij