wpływ wnętrza na nastrój

  1. Witam wszystkich niezwykle ciepło w ten chłodny, pochmurny dzień! Muszę koniecznie dowiedzieć się więcej na temat tego, jak wystrój i wyposażenie domu oddziałują na układ nerwowy człowieka, tj. jego humor i nastawienie. Liczę, że tutaj ktoś będzie w stanie mi pomóc, nakierować na wiarygodne i rzetelne źródła. Wicie rozumicie, przymierzam się do generalnego remontu mieszkania i nie chcę zrobić jakiejś głupoty, przez którą mogłabym się później źle czuć ;)

  2. No weźcie, przez tydzień żadnej odpowiedzi, wartościowych artykułów z renomowanych czasopism medycznych?!? Czuję, głębokie rozczarowanie...
    No nic, zamówię sobie upatrzone wcześniej na https://www.dywany.dywilan.pl/dywany-nowoczesne dywany nowoczesne i przetestuję na własnych neuronach, czy coś się zmieni w moim nastroju, domowej atmosferze itp... Postaram się za parę miesięcy wrócić i opisać wrażenia, ale niczego nie obiecuję!

  3. Nasze wnętrze ma spory wpływ na nastrój. Warto przemyśleć aranżacje mieszkania, zgadzam się w zupełności. My dzieliliśmy przestrzeń na różne strefy - aktywności, snu i odpoczynku. Odpowiednio je wtedy urządzaliśmy. Znaleźliśmy świetny sklep z meblami, dodatkami do wnętrz oraz wyposażeniem kuchennym. Spójrz https://www.indelo.pl/dzbanki-porcelanowe-cat-334 przed remontem fajnie jest zrobić sobie małe rozeznanie.

  4. Warto pamiętać że nie tylko aranżacja ma wpływ na nasze samopoczucie w mieszkaniu/domu ale i zapach. Warto zakupić odpowiedni zapach do pomieszczeń. Np w salonie z pewnością sprawdzi się ta kompozycja od Locherber Milano https://homemilano.pl/kategoria-produktu/locherber-milano-habana-tobacco/ - to połączenie hawańskiego cygara,miodu i nuty kwiatowej. jak dla mnie niecodzienne i mistrzowskie połączenie :)

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij