Wybielanie ząbków w Katowicach

 1. Witam, zależy mi na profesjonalnym wybieleniu swoich niedoskonałych ząbków :) możecie polecić jakiś dobry, fachowy gabinet gdzie istnieje taka możliwość w Katowicach lub bliskim jego pobliżu?

 2. Chyba większość aktualnych gabinetów ma taką możliwość, jedakże mogę Ci na pewno polecić zakład w Mikołowie. Mają bardzo nowoczesny sprzet do zadań stomatologicznych, taki problem powinni Ci załatwić od ręki za przystepną cenę. To ich stronka jak coś http://www.ortodoncja-stomatologia.pl

 3. Nie raz zdarzyło ci się na mieście, w domu, czy w pracy usłyszeć słowo: ortodoncja i być zdezorientowanym, gdyż tak naprawdę nie znałeś prawdziwego znaczenia tego słowa? Po głowie chodziło ci: „to jakaś gałąź medycyny”, ale mimo ciężkich starań i prób przypomnienia sobie nie potrafiłeś powiedzieć sobie, czym tak naprawdę ortodoncja jest? Robiło ci się głupio, że słyszysz słowo, którego nie znasz znaczenia? Że wiele osób z twojego otoczenia posługuje się tym terminem, który jest tobie obcy? Znam ten ból.

  Otóż postaram się Ci drogi czytelniku przybliżyć czym jest ortodoncja. Otóż ortodoncja to jedna z dziedzin stomatologii. Zajmuje się ona profilaktyką i leczeniem wad jakimi jest zgryz a także problemy szczękowo-twarzowe. Dotyczy to dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Lekarz specjalista w tej dziedzinie nazywany jest ortodontą. Przeprowadza on odpowiednią terapię która wpływa nie tylko na odpowiednie stosunki międzyzębowe, lecz także na odpowiednie proporcje dolnego i środkowego odcinka twarzy. To właśnie stąd bierze się co raz bardziej powszechna i co raz bardziej używana nazwa: ortopedia szczękowa.

 4. Polecam stomatologa z Katowic machniak.pl , wybielam tam swoje zabki juz od dluzszego czasu i zawsze jestem zadowolona.

 5. Zgadzam się również chodzę do http://machniak.pl :D super dentysta ;)

 6. Odświeżam temat,bo chcę wtrącić swoje trzy grosze. Jakiś rok temu trafiłam do stomatologa w Tarnowskich Górach w Blueklinik http://www.blueklinik.pl/gabinet-tarnowskie-gory/ który wybielił mi ząbki. cena aż tak bardzo nie nadwyrężyła mojego budżetu a efektem cieszę się codziennie :D W końcu mogę szczerzyć się do wspólnych zdjęć i nie wstydzę się uśmiechać! Z Katowic to kawałek ale polecam ;)

 7. Jeśli wybielać zęby, to koniecznie w gabinecie dentystycznym. Tutaj: http://klimek.slask.pl/uslugi/ macie dentystę z Katowic, który ma taką usługę w swojej ofercie. Także i inne z zakresu endodoncji, protetyki, ortodoncji. Jak nie macie sprawdzonego lekarza, warto sprawdzić kadrę tam pracującą.

 8. polecam też dentystę http://www.astra-dent.pl/implanty-katowice.php rewelacyjni fachowcy - gdyby ktoś był w Katowicach niech sobie sprawdzi. Doktor Tomasz Bigas prowadzi szkolenia dla lekarzy w całym kraju

 9. Ja wybielać zębów nie musiałam bo mam swoje naturalnie białe ale długo szukałam na Śląsku stomatologa który będzie mi zęby odpowiednio leczył i który będzie miał takie podejście jak oczekiwałam. Udało się w Tychach w klinice Endo Medica. Bardzo polecam to miejsce, mają super stomatologów i nowoczesne metody leczenia. Tu są dokładne namiary na ich stronie http://endo-medica.pl/ nie czeka się długo na wizytę. Stomatolodzy bardzo dobrzy, z doświadczeniem i odpowiednim podejściem do każdego pacjenta. Efekty leczenia na pewno zadowolą również wymagających pacjentów, wypełnienia są wykonywane bardzo estetycznie a całe leczenie odbywa się bezboleśnie.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij