Wybity ząb - implant a może coś innego?

 1. Miałam podobną sytuację i od razu zgłosiłam się do dr Dmochowskiego do Bodentu. Zdecydowałam się na implant bo innego wyboru mocno nie miałam. Trochę to kosztowało, ale czego się nie robi dla wyglądu.

 2. hmm myślę, że najlepiej aby wypowiedział się lekarz stomatolog. Są różne sposoby na uratowanie zęba więc tak naprawdę ciężko coś doradzić. Bardzo dobrzy stomatolodzy przyjmują w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej https://stomatologiaswiatkowska.pl/ . Tu możesz dowiedzieć się jak rozwiązać problem wybitego zęba. Centrum oferuje bardzo nowoczesne metody leczenia dlatego zawsze dobierają najlepsze rozwiązania dla danego pacjenta.

 3. Miałam robiony jeden implant we Krakowie. Razem z nadbudową kości.
  Jestem na razie zadowolona. Gdyby ktoś miał jakieś pytanie to chętnie odpowiem.
  Implanty nie są tanie niestety, ale jak nie ma się korzenia swojego zęba to czasami jedyne wyjście...

  Jeśli ktoś jest z Krakowa mogę polecić ten gabinet stomatologiczny: https://studiose.med.pl/implanty/ Wstawiali mi tam implanty oraz jestem generalnie zadowolona.
  Pozdrawiam.

 4. Zapraszam również chętnych z Częstochowy.
  https://www.dentaria.com.pl/

 5. Tak jak juz pisały osoby powyżej, implanty to dobra inwestycja. Jeśli zrobisz je u dobrego specjalisty nie będziesz mieć już problemów z tym zębem, nie będzie Ci się kruszył. Znam twój ból bo sama uszkodziłam sobie zęba rok temu. Po wypadku już praktycznie nie miałam prawej jedynki.... Poszłam na wstępną wizytę do stomatologa we Warszawie http://ziliclinic.pl/. Dokładnie obejrzeli zęba po czym zdecydowali się na implant. Wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij