Wycena nieruchomości

  1. Kto dokonuje wyceny w przypadku egzekucji z nieruchomości gdy następuje jej zajęcie przez komornika poprzez wpisanie do protokołu zajęcia ?. Wiecie może przez kogo są wyceniane?

  2. lauraniuss, , napisał(a):

    Kto dokonuje wyceny w przypadku egzekucji z nieruchomości https://www.aif.com.pl/ gdy następuje jej zajęcie przez komornika poprzez wpisanie do protokołu zajęcia ?. Wiecie może przez kogo są wyceniane?

  3. Wydaje mi się, że jest to robione przez profesjonalistów, którzy nie jedną taką wycenę przeprowadzili jeśli jednak interesujesz się tym tematem jak i rynkiem nieruchomości to na pewno zainteresuje Cię konferencja Biurowce w Polsce, której program znajdziesz na stronie https://www.biznesowi.pl/konferencje/biurowce-w-polsce/ . Jeśli o mnie chodzi to szczerze mogę polecić Ci udział, bo uczestniczyłem w zeszłej edycji i naprawdę jest to szansa na zdobycie kontaktów oraz cennej wiedzy od specjalistów w branży. Na tegoroczną również się wybieram i mam nadzieję, że spotkamy się na miejscu ;)

  4. Najlepiej na cenach nieruchomości znają się w https://lebiedz-nieruchomosci.pl/ , gdybyście kiedykolwiek chcieli sprzedać albo kupić nieruchomość w stolicy albo okolicach to najlepiej z tym iść do nich, orientują się doskonale na tym rynku mieszkaniowym

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij