Wymioty u dziecka - co robić?

  1. Witam serdecznie, od paru dni jestem sam z małym w domu. Syn ma 4 lata. Żona musiała wyjechać do mamy, która jest chora, a jej tata jest za granicą w pracy. Więc przez jakiś czas zostałem sam z synem. Wszystko było dobrze do momentu. Od wczoraj mały cały czas wymiotuje i boli go brzuch. Nie jedliśmy nic nadzwyczajnego, małemu gotuje już w miarę normalne obiady, typu ryż, ryba z warzywami i tak dalej. Żadnej pizzy, fastfoodów w ostatnim czasie nie jadł. Zastanawiam się, jaka może być tego przyczyna i co mam robić, żeby mu pomóc? To jakieś zatrucie pokarmowe czy co? Z góry dzięki za odpowiedź.

  2. ja poznałem co to chorowaie jak syn poszedł do przedszkola, ciągle co łapał, a wymioty, biegunki były na porządku dziennym, pediatra mi powiedzial żeby probiotyki brać, flostrum dlatego mam zawsze przynjmniej jedną buteleckze w domu, pomaga przy rotawirusach, dużo szybciej wraca do normy wszystko jak probiotyki stosuje

  3. Probiotyki przydają się w wielu sytuacjach, dlatego staram się zawsze mieć w apteczce, u mnie od paru lat synbiotyk multilac. Dla siebie kupuj kapsułki a dla dzieci krople, fajnie że nie trzeba w lodówce trzymać.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij