wytłaczarka oleju

  1. Hej, czy ktoś posiada takie oto urządzenie do wytłaczania oleju w domu http://zdrowiaczar.pl/wytlaczarka-oleju-praska-tlocznia-prasa-do-oliwy-na-zimno-p-245.html Zawsze używam dobrej jakości oliwy czy też olejów, które do tanich no nie należą. Myślałam nad zakupem takiej maszyny do produkcji oleju w sposób naturalny.

  2. Moja mama ma coś podobnego i urządzenie naprawdę warte swojej ceny. Mamy przez cały czas zdrowe oleje do sałatek czy też do smażenia. Jeśli mam ci coś doradzić to kupuj.

  3. Hej, ja mam taką z http://zdrowiaczar.pl Zakup na pewno warty wydania tych pieniędzy. Można wytłaczać olej ze wszelkich nasion, zbóż, pestek np. słonecznika, sezamu, orzeszków ziemnych, orzechów włoskich, pestek dyni, itd.

  4. Myślę, że warto kupić fajne urządzenie ;) widziałam nawet droższe, to jest akurat dość tanie i z tego co czytam na stronie internetowej to bardzo przydatne, Pozdrawiam

  5. Również jestem zdania że taka wytłaczarka jest bardzo przydatna w kuchni. Zawsze to mamy swój olej naturalny a nie na chemii. Zresztą wcale nie jest to drogie urządzenie na zdrowiaczar.

  6. Dzięki za odpowiedzi, zdecydowałam się właśnie zamówić tę wytłaczarkę ze sklepu zdrowiaczar.pl teraz będę miała swój zdrowy olej bez chemii.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij