Z innej beczki. Edukacja

  1. Hej. Chcę przygotować maluszka do szkoły, przez jakiś czas muszę go uczyć w domu. Chciałabym kupić elementarz i książkę do angielskiego dla siedmiolatka. Co polecacie?

  2. I co myślicie o http://sklep.wsip.pl ? Zależy mi żeby był to sklep online i dobre wydawnictwo, żeby nauka była w miarę możliwości przyjemna dla dziecka :)

  3. Nie trzeba kupywać książek żeby dziecko dobrze przygotować do szkoły. Należy przede wszystkim dużo ćwiczyć prac technicznych, aby wyrobi sobie nadgarstek, gry edukacyjne, aby dziecko zachęcić do edukacji. Ja wolę metodę nauki poprzez zabawę. Kupiłam mojej córce ostatnio tablicę Goki, bo ona już nie potrafi się doczekać pierwszego dnia szkoły. Tablica sprawdza się świetnie, a kupiłam ją w atrakcyjnej cenie na tej stronie http://www.klockidlaciebie.pl/

  4. No tak, ale skoro dziecko ma już 7 lat, to trzeba je już uczyć czytać i pisać. A to bez książki - elementarza raczej się nie uda (lub będzie trudne i mało uporządkowane). Z tym, że kupno elementarza to chyba nie jest wielki problem, w księgarniach internetowych na pewno jest duży wybór. A jakbyś szukała jakichś bardziej zaawansowanych pomocy naukowych to sobie zajrzyj na stronę - https://www.mojebambino.pl/372-edukacja-wlaczajaca. Tam znajdziesz bardzo fajne rzeczy, z których korzystają w coraz większej ilości szkół. Może coś ci się przyda.

  5. A myślałaś o korzystaniu ze stron edukacyjnych dla dzieci? Np. do nauki geografii mogę polecić http://aztekium.pl/geo Mój Szymek sam chętnie korzysta z tej stronki a po rozmowie z wychowawczynią wiem, że jego oceny znacznie się poprawiły od kiedy powtarza materiał za pomocą testów, jakie się na niej znajdują :)

  6. Uważam, że od najmłodszych lat powinniśmy uczyć dziecko w domu różnych rzeczy. W tym celu warto się zaopatrzyć w różne specjalistyczne publikacje. Polecam wejść na stronę https://www.eduksiegarnia.pl/wsip gdzie znajdziecie duży ich wybór.

  7. Ja zazwyczaj wszelkie pomoce naukowe dla moich dzieciaków zamawiam ze stronki: https://edusklep.pl/ mają bardzo duży wybór, więc gwarantuję, że i Ty znajdziesz coś odpowiedniego dla Twojego siedmiolatka ;) Materiały dydaktyczne to bardzo duże ułatwienie w nauce języków, ale również wszystkich, innych przedmiotów. Dlatego uważam, że zwyczajnie warto w nie inwestować.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij