Zapach z okolic intymnych

  1. Witam mam 26 mam nieprzyjemny zapach z okolic intymnych i lekka trudność w utrzymaniu moczu jakie leki powinnam brać? Dziękuje

  2. Cóż w takim przypadku najlepszą opcją byłaby wizyta u ginekologa, bowiem przyczyną może być grzybica pochwy.Nie wiem czy utrzymujesz regularne kontakty płciowe, bo jeśli tak, także i tutaj można by szukać przyczyny. Na pewno jednak przynajmniej moim zdaniem nie jest to nic poważnego, jednak bądź co bądź, zawsze warto poczytać o chorobach wenerycznych np. hiv http://testy-hiv.pl/pierwsze-objawy-hiv i ich objawach. Oczywiście tak dla własnej informacji.

  3. No cóż, najlepiej jakbyś przebadała się pod kątem chorób wenerycznych. Na zdrowegeny.pl/choroby-weneryczne możesz sobie zamówić taki zestaw do badań i zrobić je bez wychodzenia z domu. Badanie jest bardzo proste i bezbolesne - pobierasz krew z opuszka palca, przesyłasz próbkę do laboratorium i czekasz na wynik on-line. Do wyboru są badania m.in na HIV czy kiłę, ale moim zdaniem lepiej zdecydować się na pakiet kompleksowy (bardziej się opłaca)

  4. A może warto zrobić badanie pcrhttps://drwenerolog.pl/objawy/nieprzyjemny-zapach-pochwy/ które rozjaśni co jest przyczyną? Z chorobami wenerycznymi nie ma żartów, a przyczyn może być sporo.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij