zapalenie pęcherza pomocy

  1. Witajcie mam 18 lat i bardzo często łapie mnie zapalenie pęcherza, może znacie jakieś suplementy które pomogą mi zatrzymać powracające zapalenie pęcherza.

  2. Na zapalenie pęcherza polecam https://adamed.expert/product/urofuraginum-max/ świetnie się sprawdza w sytuacjach kryzysowych. Sama mam go zawsze pod ręką i polecam.

  3. Urofuraginum u nas również się sprawdza. U nas w domu zawsze jest w apteczce. Moja mama miała zawsze problemy z pęcherzem a my chyba odziedziczyliśmy to po niej.

  4. Też czegoś szukam na problemy z pęcherzem. Dość dużo osób własnie też polecało mi Urofuraginum także myślę że również się skuszę na ten lek. Z tego co czytałam to jest bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych.

  5. Polecam badanie ogólne moczu, które służy do wykrywania m.in. zakażeń układu moczowo-płciowego. W stanach zapalnych (np. pęcherza moczowego) możemy zaobserwować zwiększoną liczbę leukocytów. Z próbki porannego moczu wykonać można także badanie w kierunku patogenów chorób moczowo-płciowych.

    https://diag.pl/sklep/badania/mocz-badanie-ogolne/

  6. To nie jest normalne na pewno, same suplementy tu nie pomogą tylko wizyta u lekarza. Skąd jesteś? w Warszawie do dr Judyckiego radzę się zgłosić, w szpitalu Mazovia. Bardzo dobry lekarz a placówka typowo urologiczna, lepiej z problemami z pęcherzem nie można trafić.

  7. Jedz więcej żurawiny oraz produktów bogatych w witaminę C, jak radzą na https://forwoman.pl/domowe-sposoby-na-czeste-dolegliwosci-dzieci-kobiet-rodziny-... Jeśli problemy powracają często, koniecznie udaj się też do specjalisty.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij