Zapalenie prostaty

 1. witam
  Choruję od dwóch lat na zapalenie prostaty wziąłem masę antybiotyków, przebyłem kosztowne terapie, między innymi masaże prostaty, zero rezultatu Co robić ?

 2. Sugeruję wybrać się do innego urologa i z nim skontaktować ten problem. Zapalenie prostaty to dość długa choroba, niemniej u Ciebie ciągnie się to wyjątkowo długo.
  Na tej stronie znajdziesz kilka informacji o sposobach leczenia tej dolegliwości:
  http://badamyprostate.pl/prostata/przewlekle-zapalenie-prostaty/

  Typowa terapia trwa od 4-6 tygodni.

 3. Nie wiem czy wiecie, ale są specjalne testy dla mężczyzn do wykonania w domu, na przykład tego typu - https://sklep.domowelaboratorium.pl/product-pol-276-Prostata-PSA-TEST.html pozwalają na wykrycie poziomu stężenia PSA, poza tym są proste w wykonaniu.

 4. Można uniknąć takich problemów, robiąc regularnie badania oraz stosując profilaktycznie leki wspomagające pracę prostaty. Dużo leków można nawet znaleźć w aptekach online, jak chociażby Prostatan: https://www.apteka-melissa.pl/produkt/olimp-prostatan-60-kaps,1897.html, a potem, jak nie jesteśmy pewni wyboru, iść do apteki stacjonarnej dopytać farmaceutę, co będzie lepsze. Wiele facetów zaczyna mieć problemy z prostatą po osiągnięciu pewnej granicy wiekowej, bo nic nie robią, by poprawić jej funkcjonowanie. Dlatego nadal jest tyle przypadków chorych na raka prostaty.

 5. Ja dla swojego faceta zapobiegawczo kupiłąm ten olejek https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/-Kosmetyczny-olejek-do-masazu-%E2%80%9... najpierw mnie wyśmiał, ale kiedy pokazałam mu ile dobrego przynosi, że zapobiega zapaleniom, chorobom nowotworowym i wpływa na potencję zaczął go stosować jestem zdania, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Może spróbuj też

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij