Zioła Tybetańskie

 1. Czy ktoś nadal pije zioła? Jakie macie efekty w przemianie materii?

 2. Czy ktoś nadal pije zioła? Jakie macie efekty w przemianie materii?

 3. Gdzie można kupić te zioła? Tylko żeby były oryginalne

 4. Gdzie można kupic te zioła tylko żeby były oryginalne?

 5. czesc

 6. Piję zioła od trzech tygodni,schudłam tylko pół kilo.Jest spora poprawa przemiany,mam nadzieję,że zaczne chudnąć w najblizszym czasie.
  Będę pisac o efektach

 7. Kupiłam te zioła i piję dopiero 3 dzień ale puki co nic się nie dzieje nie mam
  Nawet biegunki ani nic takiego. Zastanawiam się ile trzeba czekać na jakiekolwiek
  Efekty? Ktoś jeszcze to pije? Stosujecie dodatkowo dietę?

 8. wielka sciema

 9. zioła tybetańskie? A to nowość. Pozdrawiam

 10. hejka

 11. no cześć

 12. Zioła tybetańskie od tzw pana Krzysztofa nie działają kompletnie! Nie dajcie się nabrać. Ja je stosowałam dość długo bo pan Krzysztof zaleca min. 2 miesiące i jedyny jaki widze skutek picia ziół to ciagłe rozwolnienie. Oczywiście na początku myślałam że to normalne bo pisze, że przemiana materii się zmienia i tak to działa przez parę dni. Niestety u mnie to trwało tak długo dopóki przestałam je pić. Pan Krzysztof na swojej stronie zachwala, że chudnie się bez diety a w instrukcji, którą dostałam wraz z ziołami żeby nie jeść po 19, unikać tłustego i cukru. Przecież stosując się do tego to każdy schudnie bez ziół. I ogólnie takie naciąganie żeby kupić zioła itd. jezdni wielkie oszustwo!!!

 13. hej

 14. Na mnie działają bardzo dobrze, czuję jak oczyściły mi organizm no i schudłam 7.5 kg w niecałe dwa i pół miesiąca. Dla mnie zioła tybetańskie są spoko

 15. Zdecydowanie wolę Adipex lub Meridę . To konkretne działanie a nie te byle jakie zioła tybetańskie

 16. Witam. Potwierdzam, że zioła tybetańskie są rewelacyjne. ...owszem pierwsze ok 2-3 tyg. jest bieganie do vc ale potem organizm się stabilizuje. Biegunka,senność, osłabienie jest powodowane odtoksycznianiem organizmu z wieeeloletnich złogów wszelkiego dziadostwa - np.kiedy ktoś przechodzi detoks z uzależnienia to organizm przecież też jest osłabiony,po tym zaczyna się regeneracja. Jeśli towarzyszą wam silne bóle brzucha to pijcie tyle samo razy dziennie co jest zalecane ale robiąc trochę słabszy wywar. Mój syn 3 lata temu (miał lat 12) miał problemy z otyłością i nic nie pomagało. Dopiero po stosowaniu ziół tybetańskich udało się osiągnąć super efekt, który przerósł jego i moje oczekiwania. Zanim zamówiłam te Zioła zadzwoniłam do sprzedawcy który bardzo dokładnie mnie o wszystkim poinformował i uprzedził o w/w ok.2 tyg możliwych dolegliwościach , dlatego rozpoczęcie kuracji było w ferie zimowe. Potem się wszystko ustabilizowało. BRAK EFEKTU JOJO! !! Teraz od 3 dni.ja jestem na kuracji ziołami tybetańskimi.

 17. Witam. Potwierdzam, że zioła tybetańskie są rewelacyjne. ...owszem pierwsze ok 2-3 tyg. jest bieganie do vc ale potem organizm się stabilizuje. Biegunka,senność, osłabienie jest powodowane odtoksycznianiem organizmu z wieeeloletnich złogów wszelkiego dziadostwa - np.kiedy ktoś przechodzi detoks z uzależnienia to organizm przecież też jest osłabiony,po tym zaczyna się regeneracja. Jeśli towarzyszą wam silne bóle brzucha to pijcie tyle samo razy dziennie co jest zalecane ale robiąc trochę słabszy wywar. Mój syn 3 lata temu (miał lat 12) miał problemy z otyłością i nic nie pomagało. Dopiero po stosowaniu ziół tybetańskich udało się osiągnąć super efekt, który przerósł jego i moje oczekiwania. Zanim zamówiłam te Zioła zadzwoniłam do sprzedawcy który bardzo dokładnie mnie o wszystkim poinformował i uprzedził o w/w ok.2 tyg możliwych dolegliwościach , dlatego rozpoczęcie kuracji było w ferie zimowe. Potem się wszystko ustabilizowało. BRAK EFEKTU JOJO! !! Teraz od 3 dni.ja jestem na kuracji ziołami tybetańskimi.

 18. Nigdy o nich nie słyszałam. Dzięki za rozwinięcie wątku :)

 19. Możesz o nich poczytać na :https://wwwodchudzanieziolatybetanskie.pl

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij